Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy & Trafalgar D. Water Law vs. Sakazuki

Kazanan Hangi Taraf Olur?

• Kullanılan toplam oy
    116
Bence sen çok küçük görüyorsun :/ Yonkouya yürüyen tayfa (tamam şuan alamazlar ama rekabet edebilmek bile bişidir) 1 tane amirali alamıyor mu yuh artık :/
Yonko'ya yürüyen yok ki bro. Ben daha seride bir yonko'ya yürüyecek babayiğit görmedim. Cesaret edenlerin de durumu ortada zaten. Yaptıkları tek şey amacı onları öldürmek bile olmayan Big Mom'ın 1-2 saldırısını savuşturmak.

Ayrıca Yonkou'lar ve Amiraller, bu serinin zirve isimleri.

Zirve ismi de geçtim, kaç kişi olduğunun bir önemi yok ki amirallar karşısında. Hepsinin meyvesinin olayı bu zaten. Kitle imha silahı her biri. Aokiji için tüm tayfayı dondurmak sadece birkaç saniye sürecek bir şey.

Ya da kim Kizaru'yu yakalayacak da zarar verecek. Geleceği görmek mi işe yarayacak? Adam ışık hızında.

Akainu, WB'nin en öfkeli anındaki bisentosunu vs yiyor da ölmüyor, bayılmıyor, kalkıp sonra yine terör estiriyor. Luffy'nin yumruğu mu koyacak adama? Ya da Zoro'nun slahsları mı kesecek Akainu'yu?

Fujitora daha Dressorosa'da istese tüm tayfayı öldüremez miydi? Adam iyi bir insan çıktı, vicdanının sesini dinledi ve şehri bizimkilerin kafasına fırlatmaktan vazgeçti.

Zaten şuan kazanabilecek olsalar gider döverler olur biter.

Kizaru, Sabondy'de gelene geçene tek attı. Süpernovalar bu arada bu isimler hani. Eğer Kuma ve Rayliegh olmasaydı bizimkilerin de içinden geçecekti.

Öyle bir amirali direkt indirmek falan, olmaz öyle saçma şey.

Akainu'yu yenebilecek bir süpernova yok şuan. Akainu'yu yenebilecek isimler sadece yonkou'lar.
Amirallerle bir isi yok bunlarin,eger bir amiral peslerine duserse,ozaman savunurlar kendilerini.

Hedeflerinde yonkou var.

Filo amirali adam , sıradan bir güç ve mevki değil . Garp’ın Sengoku’nun olduğu yerde .

Dünya hükümetinin en büyük savaş gücü bu adam.

Law ve Luffy o kulvara çıkmadı. Gördük hem Dof hem Kata dövüşünde G4 bitince kaçmak zorunda olan bir Luffy var.

Akainudan kaçamaz. Adam magma gibi bir yeteneğe sahip. Serinin belki de 1000 ‘li bölümlerinde boy gösterecek bir adam İçin erken konuşuyoruz.

Law-Luffy alır diyenler ile Luffy vs Katakuri'de Luffy kazanır diyenler zaten aynı kişiler.

Ki bunların da bir kısmı arc başında Luffy, Big Mom'u alırken Sanji vs Katakuri döner diyordu.

bir şeyi açıklığa kaavuşturalım Luffy ve Law Doflamingoyu yenmedi Luffy Doflamingoyu Law ise Trebolu yendi ve bence Akainu karşısında zorlanarakda olsa kazanırlar (gerçi senaryoyu Oda yazarsa Luffy tek başına alır ama neyse)

Law-Luffy alır diyenler ile Luffy vs Katakuri'de Luffy kazanır diyenler zaten aynı kişiler.

Ki bunların da bir kısmı arc başında Luffy, Big Mom'u alırken Sanji vs Katakuri döner diyordu.
O İkinci dediğini arc başında ben diyordum da :D şu an akainu alır diyorum. Beklentimi karşılayamıyor bu Luffy napayım yani :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık