Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Garp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 361 82.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 78 17.8%

• Kullanılan toplam oy
    439
Valla ne demek istiyorsun bilemiyorum. Keşke dolandırmadan daha açıkça yazsan. Adamlık mevzusu kişilerin bakış açısı ile ilgilidir. Herkes farklı değerlere sahip olduğu için rahatlıkla ve kesin bir şekilde adam veya adam değil diyebilir. Olasılıkla falan ilgisi yok bunun. Ortak bir bakış açısı var mı da olasılıktan bahsedeceğiz :/

Kesin olan şey ise Garp'ın hükümetin kirli yüzünü bilmesine rağmen bir bok yapmaması. Bir şeyleri değiştirmeye çalışmaması. :/ Torunlarına bile sahip çıkamamış bir adam bu. Dadan fiye bir suçluya bırakmış bakın diye. Arada gelip, denizci olacaksınız diye dövüyor sadece.

Unvanını bile düşmanı sayesinde kazandığını düşünürsek; ne desek havada kalacak sanki. Sadece güçlü birisi o kadar. Onun dışında bazı şeyleri değiştirmeye çalışmamasıyla benim gözümde suçlu konumunda.
Dolandirmiyorum, ortada kesin bir neden yoksa(Mesela ortaya X olayini atiyorum, bir Y cevabi ve bir Z cevabi var, X olayi kesin degil ve belirsiz biz bu durumda hangi cevabi kullanacagiz) bu onun nedenidir demek "tas atilip cam kirildi,ordan bir cocuk gecti tasin kirilma sebebi ordan gecen bir cocuk" demekten oteye gitmez. Garp marine'ye yillarini vermis biri, saygin bir konum da kendisi olayin farkinda ama mudahale etmeye kalkissa Hukumet hesabi ondan degil marine'den soracak. Tam olarak gucu yok hukumeti devirmek icin o kadar.

Gerçek kral, sadece Denizcilerin değil tüm insanlığın kahramanı.

Karakterine laf atanları pişman etmeye devam ediyor ve edecek.

Tam olarak Sengoku ile Teach'le mucadeleye gideren farkedememis olamaz mi? Nedenine hemen "karektersiz" damgasina yapistirmissin ama birisine "karektersiz" dememiz icin daha fazlasina ihtiyacimiz var. Luffy ve Ace olayini alttan almis ve sorun olarak gormemissin. Hata da yapmis olabilir, ilk hata da bogazina yapisip "Karektersiz" 'mi dememiz gerekiyor?
Luffy ve Ace’i alttan almadım. Sadece hadi onları geçtim dedim. Coby’i ve Luffy’i hatta Ace’in cesedini Shanks kurtarıyor resmen. Emeklide olmamış. Umarım kutsalları indirmek için yapılan bir plan varsa içindedir. Bari onu yapsın.

Kral hakisi bile olmadan peşine kralları takarak başka kralları avlayan adam gibi adam. Kral Avcısı. İmparator.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık