Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Garp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 361 82.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 78 17.8%

• Kullanılan toplam oy
    439
Olasilik dedigim sey "Nedeni" konusunda kesin bir bilgimiz yok. Ve kesin bir bilgi olmamasindan ziyade daha tam olarak bilmedigimiz bir sey icin " kesin " bir tabir kullanmamak gerekir. Garp "karektersizde olabilir" , "karismamasininbir nedenide olabilir" gibi yuksek ihtimal cevaplar var. Bu yuzden "olasilik" diyorum.

Acik olan seyler derken biraz acabilir misin?
Valla ne demek istiyorsun bilemiyorum. Keşke dolandırmadan daha açıkça yazsan. Adamlık mevzusu kişilerin bakış açısı ile ilgilidir. Herkes farklı değerlere sahip olduğu için rahatlıkla ve kesin bir şekilde adam veya adam değil diyebilir. Olasılıkla falan ilgisi yok bunun. Ortak bir bakış açısı var mı da olasılıktan bahsedeceğiz :/

Kesin olan şey ise Garp'ın hükümetin kirli yüzünü bilmesine rağmen bir bok yapmaması. Bir şeyleri değiştirmeye çalışmaması. :/ Torunlarına bile sahip çıkamamış bir adam bu. Dadan fiye bir suçluya bırakmış bakın diye. Arada gelip, denizci olacaksınız diye dövüyor sadece.

Unvanını bile düşmanı sayesinde kazandığını düşünürsek; ne desek havada kalacak sanki. Sadece güçlü birisi o kadar. Onun dışında bazı şeyleri değiştirmeye çalışmamasıyla benim gözümde suçlu konumunda.

Yok. Roger, Wb, Kaido ve Bm o zaman zirve güçlerinde değilmiş. Rox baya güçlüdür ama şuan bir Kaido etmeyebilir.

Hatta Bm ve Kaido'nun birleşmesi için bu Rox'tan daha tehlikeli diyorlar. Şu an bizimkilerin işi daha zor.
Tam genç zamanları ya orası belli oluyor. Fakat iradesi o kadar güçlü ki o adamları emri altına almış. Kral hakisinin gücünü işaret ediyor bence bu. O kadar potansiyelli kişileri emri altına almak büyük liderlik ve güç gerektirir. Kral hakinin fazla olması zaten direkt güç göstergesi gibi bir şey.

Sonra Garp ve Roger'ın bildiğin zirve çağı gibi yaşları. Koskoca denizcileri ve KK olacak adamı birleştiriyor bu korsan. Yok benim gözümde bu adam zirve. :D

Acaba kahraman unvanını kutsalları koruduğu için mi sevmiyor yoksa Roger ile beraber yenmesine rağmen sadece o ön plana çıkarıldığı için mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık