Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Garp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 361 82.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 78 17.8%

• Kullanılan toplam oy
    439
Burada daha bir kaç efsane daha var onları eklememiş o zaman ki konu Yonkoular olucna sadece onları eklemiş.. Silver Axe, Shiki, Captain John, Wang Zhi, Miss Buckingham Stussy

Yani 9 kişiler ve hepsi olağan üstü güçteler. Hadi işin içine Garling de girmiş olsun yine çok güçlü bir taraf olarak kalıyor Xebec tayfası. Küçümsenecek bir tarafı yok.

Yok Garp yardım almış bilmem ne almış filan abi burayı yardımsız kazanan gezegen yok eder zaten.

Burada daha bir kaç efsane daha var onları eklememiş o zaman ki konu Yonkoular olucna sadece onları eklemiş.. Silver Axe, Shiki, Captain John, Wang Zhi, Miss Buckingham Stussy

Yani 9 kişiler ve hepsi olağan üstü güçteler. Hadi işin içine Garling de girmiş olsun yine çok güçlü bir taraf olarak kalıyor Xebec tayfası. Küçümsenecek bir tarafı yok.

Yok Garp yardım almış bilmem ne almış filan abi burayı yardımsız kazanan gezegen yok eder zaten.

Resmi atma sebebim bu değil de, yazalım o zaman.

Xebec tayfasını sayıyorsun da, Garp ve Roger denizde tek başına mı geziyor? Ortaya bir de Kutsal Şövalyeler lideri olan Garling de çıktı.

Ayrıca Xebec tayfası hiçbir zaman tayfa olamamışlar tam olarak. Yani maça tam kadro çıkmadıkları da belli.

Yardımsız kazansın diyen de olmadı, mesajı yazma amacını anlamadım ama cevap vermiş olayım.

Rocks mevzusunda WB önemli bir faktör. Xebec ile beraber tayfanın en güçlüsü pasif takılması bile savaşın gidişatını değiştirir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık