Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Garp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 361 82.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 78 17.8%

• Kullanılan toplam oy
    439
Eilimizde bu altısının aynı adada olduğunu söyleyen bir silüet var. Olmadığını söyleyen bir bilgi var mı? Yok. Kabul etmekten başka durum yok şu an.
Silüet olarak çizilen şey bir bilgi değil, o yüzden kabul etmeyi gerektiren bir şey en başından yok zaten. :) E. Oda Rocks tayfasını anlatırken bu tayfada o da vardı bu da vardı diyor ve Tanrı Vadisi için temsili bir silüet çiziyor, aksinin olduğu BM'nin diyaloğunu attım zaten, olay olmuş, BM ve Kaido Tanrı Vadisinde değiller, daha yeni yola çıkıyorlar, bu silüette ise Rocks korsanlarında sayılan adamları çizmiş, eğer silüeti bilgi olarak sayıyorsan Garp'ı yara bere içinde çizmiş, 4 vs 2 çizmiş WB-BM-Kaido da çizik yok, o zaman bunların Garp'ı darma duman ettiklerini, kan ter içinde bıraktıklarını, buna karşın Garp'ın kimseye hasar veremediğini kabul etmen gerekir. Silüetten öyle görünüyor çünkü :)

Silüet olarak çizilen şey bir bilgi değil, o yüzden kabul etmeyi gerektiren bir şey en başından yok zaten. :) E. Oda Rocks tayfasını anlatırken bu tayfada o da vardı bu da vardı diyor ve Tanrı Vadisi için temsili bir silüet çiziyor, aksinin olduğu BM'nin diyaloğunu attım zaten, olay olmuş, BM ve Kaido Tanrı Vadisinde değiller, daha yeni yola çıkıyorlar, bu silüette ise Rocks korsanlarında sayılan adamları çizmiş, eğer silüeti bilgi olarak sayıyorsan Garp'ı yara bere içinde çizmiş, 4 vs 2 çizmiş WB-BM-Kaido da çizik yok, o zaman bunların Garp'ı darma duman ettiklerini, kan ter içinde bıraktıklarını, buna karşın Garp'ın kimseye hasar veremediğini kabul etmen gerekir. Silüetten öyle görünüyor çünkü :)
Adamın yüzü belli bile değil nasıl yara bere içinde diyorsun

Nerde belli değil :) suratındaki kanlar bile resmedilmiş :)

Şu sahneyle aynı bölüm zaten o silüet, aynısını çizmiş mangaka :)

Dövüşün sonunda kan olması normal fakat silüetin kan olduğunu düşünmüyorum, kafasının sol tarafında zaten yara izi var, kan olarak gördüğün kısım büyük ihtimalle o

Dövüşün sonunda kan olması normal fakat silüetin kan olduğunu düşünmüyorum, kafasının sol tarafında zaten yara izi var, kan olarak gördüğün kısım büyük ihtimalle o
Ben gördüğümü soyluyorum, sen düşündüğünü söylüyorsun :) adamın sol tarafı komple kan yara izi falan değil, zaten yara izi dediğin çizgi şeklinde ve gözünün hemen yanında, Garpin gözüne odaklanirsan kalan kısmın komple kan olduğunu rahatlıkla görürsün :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık