Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Garp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 361 82.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 78 17.8%

• Kullanılan toplam oy
    439
Muhtemelen arc sonuna devrilecek bir çınardır kendisi lakin devrildiğinde WB kadar gür bir ses çıkaramayacak ne yazık ki (gerçi WB devrilmemişti bile ama siz benim ne demek istediğimi anlamışsınızdır.) :D

Tek başına rocks'ın adasına basmaya gider tek başına roger'ın peşine gider tek başına 2 meyveli yonkou'nun adasını basmaya gider bu adam zirve olduğunu göstermek için başka ne yapsın? Adamı Soda bitiriyor başka kimse değil bunca olay olmuş yaşamış savaşmış bir karakter bu kadar basit bir hamle yemez yiyecek olsa böyle bir karakter olamazdı ama işte soda ortalığı karıştırmak merak uyandırmak için bir şeyler karalıyor başka bir şey değil ama ben şunu diyorum GARP o adadan sağ salim çıkarrrr.

Benim anlamadığım bu seride Garp savaşına kadar Garp düşmanı yoktu şimdi her yer Garp düşmanlarıyla doldu forumda hangi ara sevmemeye karar verdiniz. Neye göre karakter sevip sevmiyorsunuz onu hala çözemedim doğrusu.
Garp'ta ki yürek hiç birinizde yok.
Garp'ı bu şekil işleyen SODA'ya sövün yani... Herkes bu adam gösterilsede gösek diye can atıyormuş cidden garipsiniz ya da trollsünüz. Sayfanın çoğu resmen troll muhabbetle Garp kötülemekle dolu ne bu nefret ne bu celal...
Bende aynı soruyu Garp sevenlere sormak istiyorum. Bu adamın ne yiğitliği görüldu de kendisine "öz babam","öz dedem" diye sesleniliyor hala anlayabilmiş değilim. Herif resmen görebileceğin en düz kafalı denizcilerden zaten. Gün boyunca yaptığı tek iş korsan dövmek onu da çok iyi yaptığı için almadığı övgü kalmıyor. Onun dışında ne dünya hükümetine karşı net bir duruşu var, ne de adaletten taraf olduğu belli olan bir davranışı var. Coby gibi acemi denizcilere kol kanat germese sıfırın sıfırı bir karakter bence ki onu bile doğru dürüst becerebildiğinden emin değilim.

Son düzenleme:
Tek başına rocks'ın adasına basmaya gider tek başına roger'ın peşine gider tek başına 2 meyveli yonkou'nun adasını basmaya gider bu adam zirve olduğunu göstermek için başka ne yapsın? Adamı Soda bitiriyor başka kimse değil bunca olay olmuş yaşamış savaşmış bir karakter bu kadar basit bir hamle yemez yiyecek olsa böyle bir karakter olamazdı ama işte soda ortalığı karıştırmak merak uyandırmak için bir şeyler karalıyor başka bir şey değil ama ben şunu diyorum GARP o adadan sağ salim çıkarrrr.
Garp fanlarının sorunu bu işte. Gençken yaptığı şeyleri yaşlılığında bekleyemezsiniz. Adam 80 yaşına girecek. Pardon giremeyecek 2 bölüm sonra. :D

*Tek başına Rocks adasını değil, Tanrı Vadisine gidiyor ama Roger ve Figarland da olaya dahil oluyor, bir de Rocks korsanlarından ne BM ne Kaido adada yok
*Tek başına Roger'ı yakalama gidiyor ama asla yakalayamıyor
*Tek başına 2 meyveli Yonko adasını basmaya gidiyor ama ne Yonko ne de tayfasının yarıdan fazlası adada yok, boş adaya ayak basıyor, orda da dayak yiyor
*Garp adadan sağ salim çıkamıyor.

Netice itibariyle her sakallıyı dede sanmamak, her cahil cesaretliyi de güçlü sanmamak lazım. :)

*Tek başına Rocks adasını değil, Tanrı Vadisine gidiyor ama Roger ve Figarland da olaya dahil oluyor, bir de Rocks korsanlarından ne BM ne Kaido adada yok
*Tek başına Roger'ı yakalama gidiyor ama asla yakalayamıyor
*Tek başına 2 meyveli Yonko adasını basmaya gidiyor ama ne Yonko ne de tayfasının yarıdan fazlası adada yok, boş adaya ayak basıyor, orda da dayak yiyor
*Garp adadan sağ salim çıkamıyor.

Netice itibariyle her sakallıyı dede sanmamak, her cahil cesaretliyi de güçlü sanmamak lazım. :)
Koca Ana'yla Kaidou olay günü Starbucks'a kahve içmeye mi gitmiş?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık