Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Garp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 361 82.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 78 17.8%

• Kullanılan toplam oy
    439
Forumun ayarlarıyla oynayan bir karkterdir kendisi zira sevmeyenleri karakteri yüzünden sevmediklerini iddia ederlerken sevenleri karşılık olarak ne kadar sert vurduğunu iddia eder. Nitekim bu karakterin zaten gücünün seviyesi herkes tarafından aşağı yukarı kestirilebilir, asıl sorun onun karakteridir.

Bana kalırsa kendisi Sengoku kadar hükümete köpeklik etmemiştir ama hükümetin gerçekleştirdiği hiçbir haksızlığa karşı ses çıkaramayacak kadar silik bir adamdır (ve evet kendisinin ne kadar güçlü birisi olduğunu biliyorum).
kesinlikle katılıyorum sana. Sorun gücü değil,karakteri ama yazan arkadaşlar sanki gücüne laf atıyoruz gibi açıklamalar yapıyorlar.

Kendisi zaten aokijiye karşı söyledi eksikliğini ve bundan belliki pişman olmuş,düzeltmeye çalışıyor.

Gücüne kimsenin bir lafı yok aynı şeyi 999 kez yazmaya gerek yok ama yine haklı çıktık.

"Tereddüt zayıflığı da beraberinde getirir!! "

Dünyanın en komik fıkrası. Marinefordda can hıraş bu adamı gömdüm çünkü tereddüt ediyordu. Adama bak,laflara bak :D
80 yaşında değişimde geçirmezsin yani çok geç olmadı mı derler.

Karaktersiz,gri adam garp.Dua et oraya ace atladıda luffy'den donut olmadı. Acaba o zamanda "benı durdurun sakayı dövcem ama durdurun benı yaa"
diyebilecek miydin?
Ace araya girmese olacak olan: DOOM DUT DA DA🎵 DOOM DUT DA DA🎵

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık