Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Dragon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 77.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 81 22.1%

• Kullanılan toplam oy
    366
Şu serideki tüm karakterleri topla bir bu adam etmez dedirten karakterdir.
Gerek amacı gerek gücü gerek idealleriyle seride rakipsizdir .
Şahsi fikrim bu adamın bileğindeki kuvvete rakip bir bilek daha gelmemiştir , Roger ile Dragon serideki en ender ve mükemmel 2 karakter.
Efsane lider ne zaman çıkacak sabırsızlıkla bekliyoruz, o çıkınca diğer tüm karakterlerin birer piyon olduğunu anlayacağız.

Rüzgar logiası ya da hava olayları kontrol eden paramicia meyve yediğini düşünüyorum. Acaba hangisi? Her şekilde seride ki en karizmatik, en cool karakter olduğunu düşünüyorum. Luffy'e, görüşeceğimiz gün yakındır dediğinden beri kaç bölüm geçti hala yok ortada. Oda bir an önce Dragon hakkında bilgi verse keşke.

Bu başlıkta hiç postum olmaması ayıp olacak sanırım.
Dragonun rüzgar yeteneğinin altından herşey çıkabilir ama meyve gücü nedense bana düşük ihtimal gibi geliyor. Eğer ki meyve gücü çıkar ise serideki en iyi 3 meyveden 1 i olucağına eminim.

Dragon kral hakinin Allah'ı çıkacak bence.
Muhtemelen. Kral haki ''insanların üstünde duran, onları toplayabilen'' insanlarda çıktığı söyleniyor. Herif koskaca devrim ordusunu toplayabildiğine göre..

Bunun yanı sıra, hatta insanları etrafında toplayan kişilerde çıkıyor cümlesinden çok, seri sonuna kadar saklanacak bir adam olması, devrim ordusunun başı olması, dünya hükümetinin en çok aradığı adam olması vs. Gibi nedenlerden ötürü beklentim yüksek diyim dostum. Çünkü insanları etrafında toplama olayı genel olarak tutmasına rağmen sıkıntılı. Çünkü ortada Rayleigh gibi bir örnek var. Adamın etrafında kim var ? Ama kral hakinin hası var.
O kendisinden büyük birinin yanına gitmiş işte :D

Ben o konuyu "Kendisinden daha büyük bir iradeye kapılmış(Roger'a)." olarak düşündüm her zaman.:)
Bende o açıdan söylemiştim zaten :D

Dragon the Last Airbender..

Sadece Dragon dünya hükümetini devirecek güce sahipti ama Luffy nin ona en çok ihtiyaç duyduğu zaman ortadan kayboldu.. :/ Hava bükmedeki yetenekleri oldukça iyiydi ancak devrimi yapmadan önce devirmesi gereken çok krallık vardı.Ama ben bir gün Dragon un dünyaya devrimi getireceğini eminim..
Dünya hükümetinin saldırısı yok. İşini tam yap.

Dragon the Last Airbender..

Tüm antik krallık barış ve huzur içinde yaşıyordu ancak Dünya hükümetinin saldırmasıyla herşey değişti.Sadece Dragon dünya hükümetini devirecek güce sahipti ama Luffy nin ona en çok ihtiyaç duyduğu zaman ortadan kayboldu.. :/ Hava bükmedeki yetenekleri oldukça iyiydi ancak devrimi yapmadan önce devirmesi gereken çok krallık vardı.Ama ben bir gün Dragon un dünyaya devrimi getireceğini eminim..

Oldu mu :(

Ben söyledikten sonra bir anlamı yok.

O dediğin, Roger'ın kral hakisinin insanları etrafında toplama özelliğini açıklıyor :) Ray-san'ın olayı boşta kalıyor yine :)
Kaido'da h.haki var diyelim.Bu durum Dof'un Kaido'nun emrine girmesi gibi işte hacı.Dof'a etrafında toplayamıyor diyemeyiz kaptan değil de tayfa üyesi diye.

Ray ise yolculuğa Roger ile başlamış.H.haki öyle h deyince çıkmıyor malum.Aradan zaman geçince ikisinde de çıkmıştır,bu Ray'in lider özellikli,başkalarını etrafına toplayabilecek birisi olmadığını göstermez.Bu özellikler onda da vardır ama adam h.haki çıktı diye tamam bırakıyorum tayfayı kendim tayfa kurup yola öyle devam edeceğim dememiş.Böyle olunca da aynı tayfada iki h.hakili oluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık