Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Dragon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 77.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 81 22.1%

• Kullanılan toplam oy
    366
Boş konuşma. Herkes istediğine inanır. Ben sabo'nun öldüğüne inanmıyorum. Seri bitene kadar görmezsek inanırım anca. Herkes istediğine inanır.
ryuzakil8'in yazdıkları değilde benim söylediklerim mi ' Boş konuşmak ' oluyor? Arkadaşın bu konudaki ve diğer konulardaki postlarına bakarsan işin dalgasında olduğunu anlarsın. Herkes istediğine inanır bu konuda birşey demiyorum zaten. Şöyle açıklıyayım. Mihawk bu zamana kadar haki kullanmadı. Ama bu hakisi olmadığı anlamına gelmiyor. Hakisi olduğuna inanılabilir ama Sabo'nun öldüğü açıklanmış. Elde gözle görülür bir bilgi var.

Serinin 500. bölümünde Sabo diye bir karakter çıkıyor. Ace ve Luffy ile kardeşten farksızlar. Ace ve Luffy'nin sergilediği başarılar belli, güçleri belli. İnsan ister istemez bu karakterden de birşeyler bekliyor. 10 bölümlük bir karakter olmamalı diye düşünüyor. Bende Sabo'nun ölmediğine inanıyordum. Ancak Oda'nın, Sabo'nun öldüğünü açıkladıgını öğrenince o inancımı kaybettim.

Bu Oda, dur ben Sabo öldü diyim ama 300 bölüm sonra bir yerden çıkarıyımda izleyicileri şaşırtayım diye düşünmemiştir büyük ihtimalle.

@funky, oda bu belli olmaz? Asıl bu Oda'ysa belli olur. Bu adam yalan söyleyip ters köşe atmadı 700 bölümdür bundan sonrada atmaz. Naruto serisini okuyupta Kishimoto'yu Oda'ya benzetmeyin derim.
Sanki babamızın oğlu ya nerden biliyorsun milleti kandırmadığını yani muzipliği tutabilir ya da insanlar önce üzülsünler sonra sevindireyim diyebilir. Manga içerisinde olan bir şey değil zaten bu Naruto'da dediğin Kishi karakter üzerinden yalan söylüyor bunun alakası yok.

Hocam çok abartıyorsunuz ve üstüne kırıcı olmaya başlıyorsunuz. Databook'ta açıklanmış işte. ''Ben Databook'a güvenmiyorum sabo biryerlerden çıkabilir'' demek çok mu zor. Oda databook'u doğruluğunu onaylamış yada söylenen o araştırmadım ama Sabo kesin yaşıyor diye diretmeyi çok amaçsız görüyorum. Öldüğünü savunanın elinde kanıtla gelebilecekken sen sadece ''beni bağlamaz, ben inanmyorum, mangada geçti mi !!11'' dersen karşıdaki insan kasıt arar.

@kaan4259 Databookta yazmadığına inandığımdan filan değil, gerçekten şu databook nedir, nerden bakıyorsunuz bana bi anlatabilir misin, özelden link yollasan da olur.

Databook'u kendim araştırmadım ama yeterli görürmüsün bilmem one piece wiki'de yazıyor. Sorun o değil zaten ''Sabo kesin yaşıyor'' demekle ''yaşadığını düşünüyorum'' demek arasında fark var. Öldüğü hakkında kesin konuşulabilir çünkü databook olayı var yani kanıt var ama yaşadığı için kesin konuşamazsın çünkü kanıtın yok. Varsayımlar ile ''tamam sabo yaşıyor'' diyemeyiz. Varsayımın gözardı edilmez ama kesin yaşıyor dersen yanlış yaparsın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık