Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Dragon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 77.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 81 22.1%

• Kullanılan toplam oy
    366
havan logia bence olmaz. havanın paramecia olmalı. hava elementine döndüğünü düşünsenize hiç şeyden darbe almaz. istedigini havasız bırakır.

kardeş senin dediğinde olamaz dragon lawı dofun yanına gönderemez sad için çünkü law küçüklükten beri dofun yanındaymış dof büyütmüş lawı

Ryuzaki8 hocam senin gibi adamlar yüzünden insanlar forumdan soğuyor tartışma ortamından soğuyor istemedikleri şeyler söylüyorlar. Düzenli olarak çıkıyor senin gibi adamlar serideki açıklanan bilgileri inkar eden inanmayan kendi kafasında kurduğu op'u yaşıyan ve inatlaşan. Smoker yeteri kadar bilgi vermiş bunlar onun kendi düşünceleri değil biraz insaf be arkadaş hala açıklayın diyorsun. Şaka mı yapmak istiyorsun dikkat mi çekmek istiyorsun anlamadım ama yapmayın şunu sbsde oda yalan söylüyor olsa bile ki neden söylesin adam sorunlumu şizofrenmi gizemmi yaratmaya çalışıyor neyse Sabo'nun law olma ihtimali yok. Senin inanmana da gerek yok zaten ama diretme istersen.

Çocukluğunun çizilmesi ve doğum tarihlerinin farklılığı ihtimali ortadan kaldırıyor çerlobin'in dediği gibi.

Yalnız, Sabo'nun Law olabileceği yabancı forumlarda çok eskiden beri tartışılan bir mesele. Yeni uydurulmuş bir şey değil. Olma ihtimali belki yok ama Law'ın Luffy'i kurtarmasının başka açıklaması varsa söyleyin, öğrenelim. Mangaspoiler.com sitesinde bu teori, burdan hareketle tartışılıyordu.
Senin deden Garp,baban dragon olsaydı arka yapmak için bende seni tedavi ederdim.Adam o samimiyetle yonkou indirme planını luffy ye anlatıyor.Daha önce yeni dünyaya ayak basmış kid ile de yapabilirdi.Ya da bu arc böyle bitti,hadi güle güle yollar ayrıldı da diye bilirdi.O tedavi edilen kişiler dragon un gelin dediği kişilerden başkaları değildir.

Ben şu Oda'nın yayınladığı kitapçığı merak ediyorum. Sbs de mi söylemiş Sabo'nun öldüğünü o nerde söylenmiş biri link atsın. Bir de hakikaten mangakaların sağı solu belli olmuyor. Tobi Obito çıktıktan sonra ben bunu bilir bunu söylerim. Aşırı kesin konuşmamakta fayda var o yüzden :D

Oda bu belli olmaz yani Law olmasa da yaşıyor olabilir. Gerçi hafızasını falan kaybetmediyse Ace'nin idamına gelmediği için yaşamasın daha iyi.

@funky, oda bu belli olmaz? Asıl bu Oda'ysa belli olur. Bu adam yalan söyleyip ters köşe atmadı 700 bölümdür bundan sonrada atmaz. Naruto serisini okuyupta Kishimoto'yu Oda'ya benzetmeyin derim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık