Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Minato Namikaze vs. Borsalino

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    166

Yami

Kakashi Kol bacak koparıyor göz gücüyle, daha ne olsun. Ameterassu'nun tek çaresi vücudun bulaşan parçasını kesip atmak, özel yeteneklerin yoksa tabi.:D

Tsunade hep şifacı gibi gözüktü ama kadın ölmüyor bir nevi, Wb'nin aldığı darbelerin kaç katını dayanır kim bilir, hele kuchiyose yaparsa. Tüm köyü koruyacağım diye zayıf gibi gözüktü. Milletin sinir sistemini oyuncak gibi oynuyor, dokunması yeter. En bitik hali Kabuto'nun ayarını bozmaya yetmişti.
One Piece sevgisi bazı gerçekleri kör ediyor ne yazık ki. Yani Narutoda ki bir teknik tüm Op yi tekleyebilecek özellikte olabilir.
Mesele ufak bir genjutsu tüm bleach evrenine bedel. Aizen misal.
Ki , Kakashi tam potansiyeli ile bile kullanmıyordur o gözü.
Bir uchiha bedenine sahip değil sonuçta. Obitoda olsa yıkardı ortalığı

Minato'nun sennin modu o kadar üst düzey değil.Kyubi mod+senin moduyla bile Kizaru'nun fiziki kuvvetine yaklaşamaz bana göre kaldı ki b. haki denen bir olay var.Rasengan falan Kizaru'yu indirmeye yetmez.Op evrenin fiziki kuvvet olarak aşmış olduğunu neden göz ardı ediyorsunuz anlamıyorum.Akainu hayvanı Wb'nin saf kuvveti+depremli yumruğunu yiyip 10 dk sonra savaşmaya devam ediyor.Kizaru bu adamdan dayanıklılık konusunda azıcık altındadır.

Öyle bir konuşuyorsunuz ki sanki Kizaru Minato'ya dokunamayacak.Hız faktörünü o kadar belirleyici bulmuyorum.K. haki var hissedilir.Bee de reaksiyon verebilmişti.

Kizaru normal,yumruk tekme atsa zaten inletir saf kuvvetiyle,b. hakiyle vursa zaten Minato ölür.Daha bu adamın meyve gücü de var.Kizaru alır.

Yami

Minato'nun sennin modu o kadar üst düzey değil.Kyubi mod+senin moduyla bile Kizaru'nun fiziki kuvvetine yaklaşamaz bana göre kaldı ki b. haki denen bir olay var.Rasengan falan Kizaru'yu indirmeye yetmez.Op evrenin fiziki kuvvet olarak aşmış olduğunu neden göz ardı ediyorsunuz anlamıyorum.Akainu hayvanı Wb'nin saf kuvveti+depremli yumruğunu yiyip 10 dk sonra savaşmaya devam ediyor.Kizaru bu adamdan dayanıklılık konusunda azıcık altındadır.

Öyle bir konuşuyorsunuz ki sanki Kizaru Minato'ya dokunamayacak.Hız faktörünü o kadar belirleyici bulmuyorum.K. haki var hissedilir.Bee de reaksiyon verebilmişti.

Kizaru normal,yumruk tekme atsa zaten inletir saf kuvvetiyle,b. hakiyle vursa zaten Minato ölür.Daha bu adamın meyve gücü de var.Kizaru alır.
Minatonun Sennin Modu kusursuz. Daha nasıl üst düzey olabilir açıklar mısın ?
Hatta övgü almıştı kombine ettiği için elinde veri var mı üst düzey olmadığına rağmen ? Kafandan mı sallıyorsun
Kusurlu olan Jiraiyanın ki karıştırdın galiba.

Bu sahneyi unutmuşum. Ama çok koymaz. Biju modu ile saldırır. SSenjutsu bonusu olur. Ama formu kusursuz.
Teknik kullanmasına gerek yok.
İşte ben öyle bile Kizaru'nun saf kuvetine yaklaşacağını düşünmüyorum.Fiziki kuvvetiyle övülen Tsunade'nin bile Lucci vssinde ki Luffy kadar kuvveti vardır diye bir yorum yapmıştım daha önce.Yani Minato o haliyle bile Tsunade'yle arasında uçurum olduğunu düşünmüyorum.Ve dediğim gibi b. haki var.Amiraller de b. haki küçümsenmeyecek seviyededir.Meyve gücünü de işin içine katarsak Kizaru her türlü alır bence.

Yami

İşte ben öyle bile Kizaru'nun saf kuvetine yaklaşacağını düşünmüyorum.Fiziki kuvvetiyle övülen Tsunade'nin bile Lucci vssinde ki Luffy kadar kuvveti vardır diye bir yorum yapmıştım daha önce.Yani Minato o haliyle bile Tsunade'yle arasında uçurum olduğunu düşünmüyorum.Ve dediğim gibi b. haki var.Amiraller de b. haki küçümsenmeyecek seviyededir.Meyve gücünü de işin içine katarsak Kizaru her türlü alır bence.
Tamamda Taijutsu dövüşmek zorunda değil ki. Adamın 3 tane Elementi var. Uzay zaman jutsuları var.
Niye yumruk yumruğa dövüşe girsin :D
Ek olarak biju modunda gayet yamultur.

Tamamda Taijutsu dövüşmek zorunda değil ki. Adamın 3 tane Elementi var. Uzay zaman jutsuları var.
Niye yumruk yumruğa dövüşe girsin :D
Ek olarak biju modunda gayet yamultur.
Minato'nun uzak menzilli dövüşünü görmedik ki hiç.3 element olayını bilmiyordum şimdi baktım doğruysa ateş,yıldırım,rüzgar elementine sahipmiş.O elementlerin o kadar yıkıcı olduğunu sanmıyorum.Minato'da bi kirin yoktur mesela bence.Jinbe dediğimiz adam magma avuçluyor.Ha tabii kısa bir süre için ve eli yanıyor ama Kizaru'nun dayanıklılığını+b. hakisini işin içine katarsakta ateş elementinin de pek bir işe yarayacağını sanmıyorum.Kizaru uzak menzil de Minato'dan daha iyi gördüğümüz üzere.Tüm dövüşü uzak menzilli saldırılarla da geçiriceğini sanmıyorum.Rakibi yakın dövüşe sokmak o kadar zor biş iş değil illa ki sokar Kizaru.

Ben sana biju mod+senjutsuyu Kizaruya rakip görmüyorum diyorum sen hala yamultur diyorsun.O kyubi modda ki Naruto'ya Raikage bir tane vuruyor Naruto elleriyle bloklamasına rağmen ''Ulan ne yumruktu.'' tarzı bir yorum yapıyor.Bir de yese nasıl inleticek belki de o yumruk.Ayrıca manga da Tsunade için ''Raikageden daha yavaş ama ondan daha güçlü.'' diye bir not düşülmüş.İşte ben o Tsunade'yi Op taki karakterlerin fiziki kuvvetiyle kıyaslayamıyorum en azından amiralden güçsüz gördüğüm Dof ve üstü seviye adamlarla.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık