Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Minato Namikaze vs. Borsalino

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Kizaru hızlı hareket ediyor ama başlangıcı ağır ve haraket tekniği ayna tekniği gibi bir şeydi yanılmıyorsam. O kadar da hızlı değil. Minato direk ışınlanıyor. Ayrıca Minato'nun saldırı ışınlama tekniği de var. Minato alır açık ara farkla.

Haki bitiyor la, ne kadar açık tutacak ne seviyede kullanacak. Sennin modda bitiyor ama gücünü katlıyor hemde chakradan yemiyor. Hem Kizaru da k. haki var mı yok mı belli değil ama karşısında bu konuda uzman var.

Kizaru+Fuji beraber gelsin.
Şakacı arkadaş.:D Chakradan yemesin k.hakisini bitirebilecek kadar dövüşebileceğini niye düşünüyorsun? Ben diyorum ki bir Lazer yerse nalları diker.:D En azından bir haki türünü kullanabiliyor bu koramiraller. Amiral'lerden ise her ikisini de kullanmayı beklemek abes mi oluyor? :D

Şakacı arkadaş.:D Chakradan yemesin k.hakisini bitirebilecek kadar dövüşebileceğini niye düşünüyorsun? Ben diyorum ki bir Lazer yerse nalları diker.:D En azından bir haki türünü kullanabiliyor bu koramiraller. Amiral'lerden ise her ikisini de kullanmayı beklemek abes mi oluyor? :D
Hacı sen Naruto evrenini çok aşağıda görüyorsun gibi, amirallerin karşılığı bana göre elit S seviye ninjalar.

Yami

Ohoo yami yami sadece karanlıkmi birader çekim gücü de var.
Çekim gücü mü ? Narutoda zibilyon tane çeken jutsu var la.
En korkuncu Obitonun gözleri ve bansho Tenin. Rinnengan jutsusu.
Obitonun gözü seni başka boyuta çekiyor. Bansho tenin tüm varlığını , dağı taşı , otu çekiyor.
Çekim gücü nasıl Naruto evreninin antisi oluyor :D
Klon yapar kaçar. Işınlanır, kawarimi yapar. Çekilirken jutsu salar.
Siz narutoyu ne sanıyorsunuz anlamadım ki. O kadar basit değil o işler.

Aksine Obitonun Mangekyosu tüm One PİECE evrenine tek atacak pozisyonda farkında mısın ? :D

Naruto tüm op evrenine tek atar.
Minatoda aynı şekilde.

Ve naruto evreni ile dragon ball evreni birbirine örnek olarak gösterilebilir ama op bunların çok altında.

Çekim gücü mü ? Narutoda zibilyon tane çeken jutsu var la.
En korkuncu Obitonun gözleri ve bansho Tenin. Rinnengan jutsusu.
Obitonun gözü seni başka boyuta çekiyor. Bansho tenin tüm varlığını , dağı taşı , otu çekiyor.
Çekim gücü nasıl Naruto evreninin antisi oluyor :D
Klon yapar kaçar. Işınlanır, kawarimi yapar. Çekilirken jutsu salar.
Siz narutoyu ne sanıyorsunuz anlamadım ki. O kadar basit değil o işler.

Aksine Obitonun Mangekyosu tüm One PİECE evrenine tek atacak pozisyonda farkında mısın ? :D
Kakashi Kol bacak koparıyor göz gücüyle, daha ne olsun. Ameterassu'nun tek çaresi vücudun bulaşan parçasını kesip atmak, özel yeteneklerin yoksa tabi.:D
Selim yapma etme asıl sen çok aşağıda görüyorsun. Bu s seviye elit ninjalar kimler oluyor? :D Tsunade içlerinde mi?
Tsunade hep şifacı gibi gözüktü ama kadın ölmüyor bir nevi, Wb'nin aldığı darbelerin kaç katını dayanır kim bilir, hele kuchiyose yaparsa. Tüm köyü koruyacağım diye zayıf gibi gözüktü. Milletin sinir sistemini oyuncak gibi oynuyor, dokunması yeter. En bitik hali Kabuto'nun ayarını bozmaya yetmişti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık