Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Densetsu no Samurai
Wb 2 yıl önce olmasa da bilemedin 4 yıl önce gene en güçlüydü. Yaşlanmasını bir kenara bırakalım. Değinmek istediğim nokta haki master dediğin adamın önünde bir ara 2 kişi vardı. Bence şu anda da 2 kişi var. Kaido ve Teach. Bunlar net benim gözümde. Hani zaten 2 kişi Shanks'tan üstün olabiliyormuş gördüğümüz gibi. Pekala Bigmom da olabilir demek oluyor bu. En azından Bigmom da Shanks'tan zerre aşağı kalmayacak birisi diyeyim.

Mihawk'ın b.hakisi üstün yönü ama bu kadının da savunması üstün yönü. Bir de üstüne bugüne kadar gördüğümüz en efektif meyveye (bence öyle) sahip olunca işin rengi değişiyor işte. Açıkçası Mihawk'tan üstün gördüğüm Shanks için bile Bigmom'ı yener diyemiyorum ben. Bu kadın herkesi mezara koyarsa hiç şaşırmam. Öyle bir hava aldım.

@F.M. Dostoyevski
Kıymetimi bilin işte, son derece ciddi ve nizami bir biçimde tartışıyorum saatlerdir. :artiz:

@Densetsu no Samurai
Wb 2 yıl önce olmasa da bilemedin 4 yıl önce gene en güçlüydü. Yaşlanmasını bir kenara bırakalım. Değinmek istediğim nokta haki master dediğin adamın önünde bir ara 2 kişi vardı. Bence şu anda da 2 kişi var. Kaido ve Teach. Bunlar net benim gözümde. Hani zaten 2 kişi Shanks'tan üstün olabiliyormuş gördüğümüz gibi. Pekala Bigmom da olabilir demek oluyor bu. En azından Bigmom da Shanks'tan zerre aşağı kalmayacak birisi diyeyim.

Mihawk'ın b.hakisi üstün yönü ama bu kadının da savunması üstün yönü. Bir de üstüne bugüne kadar gördüğümüz en efektif meyveye (bence öyle) sahip olunca işin rengi değişiyor işte. Açıkçası Mihawk'tan üstün gördüğüm Shanks için bile Bigmom'ı yener diyemiyorum ben. Bu kadın herkesi mezara koyarsa hiç şaşırmam. Öyle bir hava aldım.
Çok hızlı çöktü Wb. Zehrin etkisi olsa gerek. Velhasılı savaşa en güçlü olarak çıkmadı. Ona göre değerlendirme yapıyorum.

Ana'da şöyle bir etken de var. Bu kadın sağlıklı bir şekilde gördüğümüz ilk yonkou. O yüzden bizde bıraktığı izlenim çok farklı. Terminatör gibi mübarek. Sonraki yonkoular da piyasaya çıktıkça bazı şeyler değişebilir. Tabi en nihayetinde birçok şey beklenti meselesidir. Ben Shanks derim sen Ana. Başkası başka... Mihawk keza öyle. Özellikle forumdaki Mihawk intibasi değişmediği sürece (Demek istediğim herkes Mihawk'ı yonkou seviyesinde görsün değil) çoğu şey akla yatmaz. Meşhur cümle gelsin:

Wano'yu bekleyelim en iyisi :D

Yalnız Big Mom'dan önce Cracker'i yenmesi lazım Mihawk'ın. Sonra da zaten Bobbin geliyor. Cracker neyse de Bobbin'i yenemez.

@killz0ne

Sen ne diyorsun? Sence yenebilir mi Mihawk Bobbin'i?
Kılıcı büyük olan kazanır.
Ah ünvanı vardı Mihawk’ın güzelde kılıç koklayan bir abiye benziyor o yüzden bence Mihawk > Bobbin.

Son düzenleme:
Mihawk: ben tavşan avlamak için herşeyini kullanan aptallara benzemem
Mihawk, Luffynin peşine düşer;
(Çünkü Luffy çelikten)
Mihawk, Vista ile karşılaşır
Üstünlük sağlayamaz
Sonuç: Mihawk, Vistayı ciddiye almadı/ciddi değildi.

Söyleyeceklerim bu kadar iyi geceler.

Mihawk: ben tavşan avlamak için herşeyini kullanan aptallara benzemem
Mihawk, Luffynin peşine düşer;
(Çünkü Luffy çelikten)
Mihawk, Vista ile karşılaşır
Üstünlük sağlayamaz
Sonuç: Mihawk, Vistayı ciddiye almadı/ciddi değildi.

Söyleyeceklerim bu kadar iyi geceler.
Bu dediklerinde haklısın, Oda'ya iletirim, bakalım ne diyecek:D Burada suç Oda'nın, evrenin en iyisi diyorsun kılıçta, sonra yaptırdığın hareketlere bak:artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık