Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Özellikle son zamanlarda, yine özellikle Mihawk ve Zoro'yla alakalı konularda, bazı arkadaşlar zaman zaman dalgaya kaçan gayriciddi mesajları sıklıkla atmaya başladılar. Bir tane uyarı bile aldıklarını görmedim. Mesela şu konunun son 3-4 sayfasına bakın, kaç mesaj okumaya-tartışmaya değer? Önceden haterların bile bir ciddiyeti vardı. Manga sayfalarıyla tartışırlardı falan. Şimdi ancak dalga. Mihawk tartışmayı zaten bıraktım ama okuma hevesi de bırakmıyorsunuz insanda.

Yazdıklarım sadece bu konu özelinde değil. Genel bir sıkıntıydı, yazmak buraya nasip oldu. Şu "kılıç koklama" muhabbetlerini falan biliyorsunuz.
Hemen son 3-4 sayfaya baktım ki üstüme alınacak bişey var mı diye, harbiden varmış. Hep dalga geçtiğim yerler denk gelmiş ya, dedim hemen mesaj atmalıyım.

Gayriciddi yorum atmak veya dalga geçmek ne gibi bir uyarı gerektiriyor? Yani böyle birşey var mı merak ettirdin ve hemen baktım. Kurallarda şikayetini ıskalayan, görebildiğim en yakın şey şu
Üyeleri tahrik edecek ya da rahatsız edecek paylaşımlar ban sebebidir.
Şimdi burda tahrik etme ve rahatsız olma durumlarına gayriciddiyet diye yorumlayabilir miyiz? Yada karakterlerin yüceltilmesi ile dalga geçmek bunun neresinden girip neresinden çıkıyor? Meh, pek bişey yok gibi. Neyse bu kısmı geçelim :/

Forumda her karakterle, her konuyla dalga geçiliyor, evet doğru. Özellikle bu arc itin götüne sokulmayan çok az karakter kaldı, ki BM bile bunlardan biri :D Kadın terminatör gibi durdurulamaz ilerleyişine rağmen en güçsüz Yonkou ilan edildi ya hahaha bak hala güldürüyor bu beni :D

Mangada Sanji kekin kokusundan içeriğini anlıyor fakat bunla dalga geçen üye ne yazmış bakalım.
Aferin Sanji. It gibi olmuşsun iki yıl sonrasında :alkis:
Birkaç mesaj sonra gönderme geliyor,
Sen git kılıç falan kokla ne bileyim zoro fantezileri falan kur
:D

İt gibi olmuşsun :D Bence hiçbir sıkıntı yok :D ama fanı olan adam burada tahrik edilmiştir. Aynı şekilde kılıç kokla demek de kişiye kafan iyi demek gibi :D Belki o da tahrik edici olabilir ama yine de sen taraf belli edip kılıç koklamayı baz alıyorsun, algı yönlendirmesine meze ediyorsun. İki taraftan da örnek verseydin keşke, üzücü :(

Şey gibi, bi ara bi üye shichibukai köpek mi? diye konu açmıştı. Ama konunun asıl amacı shichibukai değil Mihawktı :D Olur mu yea Mihawk nasıl köpek, siz hatersınız falan diyerek psiko analizlerimiz yapılmıştı. İşte bunlar hep algı.

Hater ciddiyetini neymiş ya :D Manga sayfalarıyla tartışmak mı :S Ezberlenmiş yerileri tartışarak ne yapabiliriz :D 300 küsür sayfa sadece bu konuda yapılan tartışmalarda bile kendini en az 10 kere tekrarlayan şeylerden daha ne kadar tartışmaya değer malzeme çıkabilir? Şu an burda tartışılan en fazla başka karakterler üzerinden Mihawk'a pay biçmek ki varılan sonuçlarda Amiralden aşağısı kabul görmüyor sevenlerince :D Tartışmaya değer mesajlar bir kriterse şu konu o engelden geçemez, komple çöpe atılabilir bence.

O manga sayfalarıyla karşılık veren tartışmaya değer haterlar o güzel atlara binip çekip gitmiş :(

abartılmış bir balondur kendileri.
sadece bi shichibukaidir ne fazla ne eksik
ama tek takılıyor ya
ama kılıcı şekilli ya
ama yakışıklı karizma ya
yurdum manga okuyucusu için bulunmaz bir idol tabi abartılıcak

Hemen son 3-4 sayfaya baktım ki üstüme alınacak bişey var mı diye, harbiden varmış. Hep dalga geçtiğim yerler denk gelmiş ya, dedim hemen mesaj atmalıyım.

Gayriciddi yorum atmak veya dalga geçmek ne gibi bir uyarı gerektiriyor? Yani böyle birşey var mı merak ettirdin ve hemen baktım. Kurallarda şikayetini ıskalayan, görebildiğim en yakın şey şu

Şimdi burda tahrik etme ve rahatsız olma durumlarına gayriciddiyet diye yorumlayabilir miyiz? Yada karakterlerin yüceltilmesi ile dalga geçmek bunun neresinden girip neresinden çıkıyor? Meh, pek bişey yok gibi. Neyse bu kısmı geçelim :/

Forumda her karakterle, her konuyla dalga geçiliyor, evet doğru. Özellikle bu arc itin götüne sokulmayan çok az karakter kaldı, ki BM bile bunlardan biri :D Kadın terminatör gibi durdurulamaz ilerleyişine rağmen en güçsüz Yonkou ilan edildi ya hahaha bak hala güldürüyor bu beni :D

Mangada Sanji kekin kokusundan içeriğini anlıyor fakat bunla dalga geçen üye ne yazmış bakalım.

Birkaç mesaj sonra gönderme geliyor,
:D

İt gibi olmuşsun :D Bence hiçbir sıkıntı yok :D ama fanı olan adam burada tahrik edilmiştir. Aynı şekilde kılıç kokla demek de kişiye kafan iyi demek gibi :D Belki o da tahrik edici olabilir ama yine de sen taraf belli edip kılıç koklamayı baz alıyorsun, algı yönlendirmesine meze ediyorsun. İki taraftan da örnek verseydin keşke, üzücü :(

Şey gibi, bi ara bi üye shichibukai köpek mi? diye konu açmıştı. Ama konunun asıl amacı shichibukai değil Mihawktı :D Olur mu yea Mihawk nasıl köpek, siz hatersınız falan diyerek psiko analizlerimiz yapılmıştı. İşte bunlar hep algı.

Hater ciddiyetini neymiş ya :D Manga sayfalarıyla tartışmak mı :S Ezberlenmiş yerileri tartışarak ne yapabiliriz :D 300 küsür sayfa sadece bu konuda yapılan tartışmalarda bile kendini en az 10 kere tekrarlayan şeylerden daha ne kadar tartışmaya değer malzeme çıkabilir? Şu an burda tartışılan en fazla başka karakterler üzerinden Mihawk'a pay biçmek ki varılan sonuçlarda Amiralden aşağısı kabul görmüyor sevenlerince :D Tartışmaya değer mesajlar bir kriterse şu konu o engelden geçemez, komple çöpe atılabilir bence.

O manga sayfalarıyla karşılık veren tartışmaya değer haterlar o güzel atlara binip çekip gitmiş :(
1- Kastettiğim ''uyarı gerektiren'' dalga geçme durumu One Piece'deki bir karakter için değil, direk üyenin şahsına yönelik olanlar. Bir karaktere laf sallamak ile bir üyeye ''kılıç kokla'' demek aynı şey mi? Ki ''kılıç kokla'' lafını en az 3-4 kere gördüm.

Algı yönlendirmesi mi? Enteresan.
2- Sıkıntının bir kelime, ya da tek mesaj olmadığını, son zamanlarda gözlemlediğim genel bir sıkıntı olduğunu özellikle yazdım. Yani bir mesaj görüp de ''bunu nasıl yazarsınız,'' diye atlamadım. Arada olur öyle şeyler. Ayrıca bu bir şikayet mesajı değildi, bir yetkiliye falan da yazmadım. ''Okuma hevesi bırakmıyorsunuz,'' demişim fark ettiysen. Sadece fikrimi belirttim.
3- Tartışmaya değer bir şey yoksa, bu konuya yazmayabilirsin. Silah zoruyla mı yazdırıyorlar? Başka konu mu yok? Yine yazdığım şeyi anlamamışsın. İllaki kesin doğrular tartışılmalı demedim. Eğer bir karakter tartışılacaksa, mesela seviyesini düşük görüyorsan onu da anlatmak için mangadan örnek verirsin. Bir çıkarım yaparsın. 2-3 sayfa dalga geçince tartışmış olmuyorsun. Eğlenmiş oluyorsun. Bu konu Mihawk'ın seviyesini belirleme konusu olduğuna göre atılan o mesajlar da ''konu dışı'' oluyor.
4- Şu mesajındaki üslubun bile sorunun nereden kaynaklandığını gözler önüne seriyor.

Son düzenleme:
Mihawk, en azından sağkol ayarında olmazsa Shanks'ın gemisine gidip direk Shanksla muhattap olmasın."Düello için mi geldin , Mihawk?" diyen Yonkuo varsa olay bitmiştir bu adam en aşağı amiral/1.adam seviyesidir.

Şimdi mantıklı düşünmek lazım bu adam shanks ile vs atıyor shanks'ın gücünü az çok anladık gibi bu yüzden miwhawk da büyük olasalıkla haki var ikincisi bu adam dünyanın en güçlü kılıç ustası üçüncüsü bu adam yeni dünyada tayfası olmadan hayatta kalmış ve ufacık sandal ile geze geze yeni dünyada korsan avlayan bir adam yani bu adam bence amiral seviyesinde veya 1 tık altında olabilir adam tamamen rahatlıga alışkın namımı yaptım otururum ve izlerim kafasında schi olma sebebide bence sırf rahatlık yanı en güclü schi'dir bana göre .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık