Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer Zoro haricinde biri Mihawk'ı indirecekse bu anca Teach olur. O da tek yemezse tabi. Mihawk Shiliew gibi bir artığa yenilirse seriyi bir daha okumam, anca final zamanı açar son dövüşlere bakarım.
Mihawk Shillew'e yenilirse o dönemde açılan genel sohbet bölümüne yazan ilk 30 kişiye çorba ısmarlarım. Var mısın iddaya? :D
Bu seri ne sen okuyorsun diye çiziliyor ne ben okuyorum diye çiziliyor yav. Daha okumam falan diyon, çocukların itirazına benziyor bu. O oyuncak ile beni de oynatmazsan daha senle konuşmam demek gibi bir şey bu... :D

Diğer mangalarda ne karakterler var ki daha serinin ortası olmadan aradan çıkarılmış, ölmüş vb. Mihawk kim?

Onun dışında Teach ne olayla Mihawk'a gelecek? Hiç bir bağlantı yok. Adamda meyve yok olsa Teach gelir falan, kendine yarayacak bir olayı yok. O noktada sadece Shilew gelirse gelir hem kılıç ustası olarak hem de Teach'in 1 numaralı adamı olarak. Bu şekilde de Luffy vs Teach ve Zoro vs Shilew olayının altyapısı oluşturulur. Yav neyine iddaa'ya girecez? Daha vs olup olmayacağı bile belli değil tahminlerden, olasılıklardan bahsediyoruz. Hemde 3 sene mi sürer bu 5 sene mi belli değil. Senin çorbalar kötü olur o zamana kadar. :S :D

Akainu beklemediği yerden Logia darbesi aldı hiçbir şey de olmadı zaten sonrasında diğer tüm komutanların yanına geçti croco.
Anormal bir durum yok. Mihawk Luffy karşısında değil Wbye kaşrı sarf ettiği sözler sonrasında o ligte olmadığını gösterdi
Akainu kendisine engel olmaya çalışan herkesi oraya gömer. Logia saldırısı olması neyi değiştirecek. Kizaru'nun nova tarifesini uygulamalıydı. Tabi magma versiyonu ve ölümcül olanı. Kendisi Kizaru'ya hiç benzemez, bildiğin üzere.
WB dünyanın en güçlü adamı ünvanına sahip biri. Mihawk'ın ilgisini çeken iki kişiden biriydi o savaştaki. WB seviyesinde değil tabi ama amiral seviyesi eder bence, belki Akainu gibi bir tık fazlası da olabilir.

Yahu serinin dinamiklerinde kim kimden tek yiyor? Hele ki hükümet'e zorluk çıkarmış adamlar bunlar.
Geçmişte yakalayamamışlar, kendi taraflarına çekerek güç kazanmaya çalışmış hükümet tarafı. Croc dediğin adam için Sengoku ''WB'ye karşı kin gütmenin yararımıza olduğunu sanmıştım'' falan diyor. Akainu bölüyor, kanca ile Mihawk'ın Yoru'yu blokluyor, idam platformunda Ace'i kurtarıyor, Dof'dan ortaklık teklifi alıyor ama tek yiyecek...

Dof Law olayında bu Shichi sistemi üzerinden iyi bir muhabbet dönüyor. Law diyor ki ''Shichiliğin giderse Amiraller peşine düşer'' yani şuan gelinen noktada denizciler tüm Shichilerin peşinde, bunun yanı sıra şuan Reverie olmasa belki Amiraller peşine düşecekti pek çoğunun. Hatta eski Shichi olup MF de oyun çevitip meyveleri alan sonra Shichiliği giden Teach'e Akainu geliyordu hatırlarsan...

Bu noktada Croc 2 yıl önce MF'den elini kolunu sallayarak gitmiş, daha sonra da NW'ye gidip kendine tayfa toplamış. Göründüğü kadarıyla da adam hala çok rahat takılıyor...

Bugün Mihawk kendi takıldığı yeri bırakıp denize açılmak zorunda kaldı...
İlk kısımda bahsettiğin konu sana değil bana fayda sağlar. Croc'un yaptığı atarların anlamı yok. Hele de senin Mihawk'ı gömmek için kullandığın kısmın hiç yok. Çünkü aynı atarı amiralden Dof'a birçok kişiye yaptı. Luffy, Croco gibilerinin defalarca ölmesi gereken bir yerdi MF.
Bu serinin de işleyişi belli. Tek yiyecek halleri yoktu. Bu mantıksızlık içinde sen mantık arıyorsun, benim itirazım ona. Mihawk-Croco sürtüşmesinden Mihawk'ı yereceksen, aynısını Akainu'ya da yapman gerekir.
Onun MF'deki amacı ve motivasyonu 100 birimse, Mihawk'ınki 10 falandır. Eminim sen de biliyorsun ki, Mihawk şu ana kadar saha kenarında tutulmuş bir karakter. MF'de hiçbir şey göstermedi.

Zoro bu arc sonunda sağ kol seviyesi olur ancak amacını hala gerçekleştirememiş olacak. Son arca kadar da böyle gidecektir. Yani Mihawk>Sağ Kol

Bu seri ne sen okuyorsun diye çiziliyor ne ben okuyorum diye çiziliyor yav. Daha okumam falan diyon, çocukların itirazına benziyor bu. O oyuncak ile beni de oynatmazsan daha senle konuşmam demek gibi bir şey bu... :D

Diğer mangalarda ne karakterler var ki daha serinin ortası olmadan aradan çıkarılmış, ölmüş vb. Mihawk kim?

Onun dışında Teach ne olayla Mihawk'a gelecek? Hiç bir bağlantı yok. Adamda meyve yok olsa Teach gelir falan, kendine yarayacak bir olayı yok. O noktada sadece Shilew gelirse gelir hem kılıç ustası olarak hem de Teach'in 1 numaralı adamı olarak. Bu şekilde de Luffy vs Teach ve Zoro vs Shilew olayının altyapısı oluşturulur. Yav neyine iddaa'ya girecez? Daha vs olup olmayacağı bile belli değil tahminlerden, olasılıklardan bahsediyoruz. Hemde 3 sene mi sürer bu 5 sene mi belli değil. Senin çorbalar kötü olur o zamana kadar. :S :D
Mihawk konusunda seninle her konuda her koşulda iddaya girerim. Kaybetsem bile en kötü birilerinin karnını doyurmuş olurum, benim için sorun yok yani. İstediğin teklifle bana gelebilirsin :D

Akainu kendisine engel olmaya çalışan herkesi oraya gömer. Logia saldırısı olması neyi değiştirecek. Kizaru'nun nova tarifesini uygulamalıydı. Tabi magma versiyonu ve ölümcül olanı. Kendisi Kizaru'ya hiç benzemez, bildiğin üzere.
WB dünyanın en güçlü adamı ünvanına sahip biri. Mihawk'ın ilgisini çeken iki kişiden biriydi o savaştaki. WB seviyesinde değil tabi ama amiral seviyesi eder bence, belki Akainu gibi bir tık fazlası da olabilir.

İlk kısımda bahsettiğin konu sana değil bana fayda sağlar. Croc'un yaptığı atarların anlamı yok. Hele de senin Mihawk'ı gömmek için kullandığın kısmın hiç yok. Çünkü aynı atarı amiralden Dof'a birçok kişiye yaptı. Luffy, Croco gibilerinin defalarca ölmesi gereken bir yerdi MF.
Bu serinin de işleyişi belli. Tek yiyecek halleri yoktu. Bu mantıksızlık içinde sen mantık arıyorsun, benim itirazım ona. Mihawk-Croco sürtüşmesinden Mihawk'ı yereceksen, aynısını Akainu'ya da yapman gerekir.
Onun MF'deki amacı ve motivasyonu 100 birimse, Mihawk'ınki 10 falandır. Eminim sen de biliyorsun ki, Mihawk şu ana kadar saha kenarında tutulmuş bir karakter. MF'de hiçbir şey göstermedi.
Yahu hala atar giderden bahsediyorsun? Bu adam yapmak istediği her şeyi yapıyor sadece olay bu. ID'den çıktı geldi MF'ye WB'ye daldı. Sonra Ace'i kurtardı Sengoku muhabbeti oldu. Akainu, Mihawk vb. bu adam her seferinde almak istediği her şeyi almadı mı? Neyin anlamı yok mesela anlatsana bana. Ne atarından ne giderinden bahsediyorsun?

Bu adam laflarının arkasında durmadı mı? Akainu'yu bölüp Jinbe'ye bile bunula ilgili konuşuyor ''Birin korumak istiyorsan bunu adam gibi yapacaksın'' diye. Görende adam sadece laf etmiş bir şey olmamış sanar. Yahu Mihawk bu adam gelene kadar gelen herkesi kesmedi mi? Cevap net kesti. Neden İvankov bile Mihawk'a engel olmak istiyorken onu atlatıp gidip Daz'ı falan kestikten sonra Croc gelince bırakıyor?

Daz bile geldi dedi ''Şefin emri'' diye Mihawk onu da kesti sonra Croc geldi Mihawk peşini bıraktı. Şimdi diyeceksin ki Mihawk Croc'u keserdi ama kesmedi Croc aradan çıkarmak istemedi diye söylemlerde bulunursun. O zaman yeneceğini gösterseydi yine gördük ki MF de Jinbe ve Moria olayını. Bunlar da Croc ve Mihawk gibi Shichi değil mi? Neden Moria ve Jinbe de olduğu gibi şöyle sahne görmedik?

Yahu Croc sanki tüm yeteneklerini kullandı MF de. Adam Alabasta da kullandığı kaç tane yetenek kullandı ki MF de yaptığı tek meyve yeteneği Sables idi...
Mihawk kenarda bırakılmış diyorsun ama ''Dünyanın en güçlü adamına'' attığı saldırı da mı kenarda köşede olan saldırılarından biriydi. Hele ki ''Aramızda ki farkı görmek istiyorum'' derken? Yani motivasyondan bahsediyorsun, Croc'un tek ciddi motivasyonu WB idi o savaşta. O da zaten WB Squardo'dan kılıç yedikten sonra yavaş yavaş kayboldu. Onun dışında kafası ne istiyorsa onu yaptı zaten.

Mihawk konusunda seninle her konuda her koşulda iddaya girerim. Kaybetsem bile en kötü birilerinin karnını doyurmuş olurum, benim için sorun yok yani. İstediğin teklifle bana gelebilirsin :D
Yahu Mihawk'a böyle bir şey olsun siz @Siyah Ateş ile birlikte foruma girmezsiniz... :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık