Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Mihawk Tartışmalarına Son

Mihawk fanlarını anlıyorum. Tutkuyu seviyorlar. Yıllardır seviyesi tam belli olmayan bir adam hakkında bunca tartışma var. Haklı çıktıklarında yaşayacaklarını düşündükleri hazzın tutkusuyla yanıyorlar. Mihawk fanı olmak tutku ister, cesaret ister.

Reyiz inşallah Yonkou seviyesinde çıkar. Bence çıkmadığı sıra kopacak tartışmalar çıktığı sıra kopacaklardan daha fena olacak.:D
Yonkou seviyesinde çıksın, yine değil diyecekler de olur.

Dof'un tüm gücünü gördükte ne oldu?

Amiral diyen var, Amiral altı diyen var, çer çöp gibi gören var,varoğlu var.

Mihawk tartışması asla bitmeyecek bence

Gerisi nerede yazdıklarımın? :D Kimin zoruna gidiyor belli bence, Rayleigh olsun Mİhawk olsun yonkou gücünde olabilecek adamlar ama adamlara amiral bile aldırmayanlar var. Düello nedir peki? Tanımı ne? Düello demiş evet ama bizim zorumuz gidecek şekilde dediğini sanmıyorum. Karşı tarafın zoruna gidecek şekilde algılanmış ki dünyanın en iyi kılıç ustası bir ara haki bile kullanamıyor deniyordu. Şimdi bunu diyenler mi gömüyor yoksa biz mi abartıyoruz? Bir de Haki kapattı diyenler vardı onları da unutmamak lazım :D Lastikkkk missss.
Kafalar gidik, kolay gelsin :D

yani mihawk big mom'dan güçlümü diyorsun
Hayır, demek istediğim o değil. MF'ye bakarak, Mihawk'ın bir yonkou kadar güçlü olamayacağını iddia edenlere, bir yonkounun düştüğü durumu örnek veriyorum. İkisi arasında bir güç kıyası yapmadım. Onu yaparsam bu sefer konuyu oraya çekecekler. Hiç uğraşamam.

Hayır, demek istediğim o değil. MF'ye bakarak, Mihawk'ın bir yonkou kadar güçlü olamayacağını iddia edenlere, bir yonkounun düştüğü durumu örnek veriyorum. İkisi arasında bir güç kıyası yapmadım. Onu yaparsam bu sefer konuyu oraya çekecekler. Hiç uğraşamam.
Jimbei'den tek yiyordu hahahahahaha ama neyse :mad:

Jimbei'den tek yiyordu hahahahahaha ama neyse :mad:
Bu konuda pek düşündüğünüzü düşünmüyorum. Kadını o durumlara düşürmek için tüm bir araç bunun üzerine kurgulanmış. Yok sinir krizleri yok Carmel Ana fotoğrafı , pasta isteği gibi gibi şeyler...

O durumdaki halı icin bile bir şey yapamadılar. Umutsuzluk dolu tayfa anları yaşadık.

Mihawk'ın Vista'yı bırak umutsuzluğa sürüklediğini suratına koca bir gülümseme bıraktığını gördük. BM hiçbir Aman Jinbei ve tayfaya dövüşlerini bitirmek için bunu sonraya bırakalım dediğini görmedik, bir böcek gibi davrandı hepsine...

Mihawk ise Vista'ya senin ismini duymamak aptallık olurdu desin. Ama doğru Mihawk da o ara başka bir krizde idi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık