Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Mihawk Tartışmalarına Son

Nokta.

Eskiden shanks ve mihawk düello yaptı diyenler eskiden sanji ve zoro arasındaki 20 dourikilik farkı kabul etmiyor.
Güç unsurlarından haberin olsa Sanji ve Zoro arasındaki farkı 20 douriki olarak gôrmezdin diye düşünüyorum. Karakterleri sadece dourikiden ibaretmiş gibi değerlendirecek kadar sığ gördüm seni. Yakışmadı.

Büyük yankı uyandırmış düellolar ki Beyazsakal övgüyle bahsediyor. Forum da çaylakken tahta sopaları birbirine vurmuşlar gibi muamele yapıyor. Öyle olsun madem, ne diyelim?

Güç unsurlarından haberin olsa Sanji ve Zoro arasındaki farkı 20 douriki olarak gôrmezdin diye düşünüyorum. Karakterleri sadece dourikiden ibaretmiş gibi değerlendirecek kadar sığ gördüm seni. Yakışmadı.
Yazdığımı iyice oku densetsu :)
İyice okumayıp sığ diyorsun yakışmadı.
Ben orda ne belirtmişim iyice bak.
Kendi düşüncemi yazmadım oraya.

Çeviriyorsun gibime geliyor.
Yav densetsucum illa her şeyi ben mi açıklayayım :)
Bak ben ne dedim ?
Eskiden olan Mihawk ve shanks’in duellosunu namusu gibi savunanlar eskiden olan zoro ve sanji arasındaki farkı kabul etmiyor dedim.

Bak şimdi bunun altına kendi düşüncemi yazacağım. Özellikle senin için yazıyorum hani kuzu çeviriyorsun falan deme diye :)

Benim düşüncem zoro sanji ile arasdaki farkı biraz daha açmıştır aynı şekilde shanks’de mihawk’a açmıştır.

Yav densetsucum illa her şeyi ben mi açıklayayım :)
Bak ben ne dedim ?
Eskiden olan Mihawk ve shanks’in duellosunu namusu gibi savunanlar eskiden olan zoro ve sanji arasındaki farkı kabul etmiyor dedim.

Bak şimdi bunun altına kendi düşüncemi yazacağım. Özellikle senin için yazıyorum hani kuzu çeviriyorsun falan deme diye :)

Benim düşüncem zoro sanji ile arasdaki farkı biraz daha açmıştır aynı şekilde shanks’de mihawk’a açmıştır.
Açıklaman iyi oldu. Çünkü Mihawk'ın Shanks ile denk dövüşmesi farklı şey Zoro ve Sanji'nin rakipleri arasına 20 douriki koyup bunun üzerine meyve ve kılıç faktörünün girmesi farklı şey. Dolayısıyla Zoro ve Sanji arasındaki 20 dourikilik farkın kabul görmemesi için olaya 2 adet güç unsuru eklenmiştir. Oysaki Mihawk-Shanks arasındaki durumun bununla uzaktan yakından ilgisi yoktur. Hee tabi Shanks da hakisini kapatıp dövüşmüş diyorsan o başka :fool:

Açıklaman iyi oldu. Çünkü Mihawk'ın Shanks ile denk dövüşmesi farklı şey Zoro ve Sanji'nin rakipleri arasına 20 douriki koyup bunun üzerine meyve ve kılıç faktörünün girmesi farklı şey. Dolayısıyla Zoro ve Sanji arasındaki 20 dourikilik farkın kabul görmemesi için olaya 2 adet güç unsuru eklenmiştir. Oysaki Mihawk-Shanks arasındaki durumun bununla uzaktan yakından ilgisi yoktur. Hee tabi Shanks da hakisini kapatıp dövüşmüş diyorsan o başka :fool:
Yok shanks hakisini kapattı diyenlerden değilim çok şükür :D
Shanksi savunurum ama bence hakisini kapatmış gibi argümanlar çok gereksiz.

Yok shanks hakisini kapattı diyenlerden değilim çok şükür :D
Shanksi savunurum ama bence hakisini kapatmış gibi argümanlar çok gereksiz.
Ben Shanks'ın hakisini azalttığını veya hakisini yakın mesafede pek etkin kullanamadığını iddia ediyorum çok şükür :D Duello yaptıkları için onları denk görmek de bence gereksiz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık