Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesiz Luffy'nin Güç Seviyesi

Luffy'nin şuanda meyvesi olmasa gücü hangi seviyedir?

• Kullanılan toplam oy
    346
En baştan beri meyvesiz olsa daha güçlü olurdu ancak şu an meyveyi çıkarmak farklı bir şey. Hep meyvesiz olsa fiziksel güç ve hakide daha çok gelişim göstereceği için şimdiki kadar güçlü olmasa bile şu an meyve çıkarılmış halinden güçlü olurdu.

Yav bak işte şöyle söyleyince durduk yere sinirlendirdin beni. Saatlerdir şurada yazdıklarıma bir anda sifon çekmeye kalktın. Ben ne zaman Zoro seviyesi dedim yav? O kadar yazılan çizilen şeyden bunu mu çıkardın? :S
Bir yandan Alpamis'e de yazdığım için kafam karıştı dostum kusuruma bakma. :( Onu zaten çoğul yazmışım Zoro seviyesine oy verenler düşünsün. Kızma. :D Sen yaklaşık olarak kimin seviyesinde görüyorsun?

@RedTeroR
Niye kısa sürede bitirmek varken vakit kaybetsin ki? :artiz: Baktı o şekilde 30 tane vurması gerekiyor, hiç uğraşamam deyip bastı g3'ü sonra da bam bam bam. :cool:
G2 açmadan Blueno döven bi Luffy var :D G2 açtıktan sonra kendi silahıyla vurulan Blueno karşılık veremiyor sadece :D Lucci ile bile ilk başta normal dövüşüyor sonra G2 ile iyice can yakmaya başlıyor. Fakat o da ne dövüş devam ederken G2'fen çıkmış Luffy'nin yumrukları Lucci'yi etkiliyor :D Ama Luffy G2siz çöp xD
@Alpamis sana bir hediyem daha var. Meye gücü kullanmadan 200 milyonluk adam tekleyen Luffy. :oleyo:

Bu sahnede G2+haki var. Haki de kullanmayacak, fodder adamlara bilr haki kullanacaksa işimiz var.

Bu şey demek gibi ya. Güçlü adam her zaman formu ne kadar bozuk olsa da iyi yumruk atar demek gibi. Ama yumruk gücünü sadece koldan almaz ki. İyi bir vuruş için iyi bir form, mukavemet ve güç akışı lazım. G2 lastik gücünü yine lastiğin yararına kullanıyor, daha hızlı gerilme vs. Güçlü olmayan biri G2 açsa zaten yumrukları bi işe yaramaz.

Ben mi yanlış hatırlıyorum, bu Luffy ile Zoro ilk kapışmalarında Zoro bakalım benim kılıç ustalığım mı, senin dövüşçülüğün mü kazanacak gibi bişey diyordu. Adam meyveye vurgu bile yapmıyor la. Ha gerçi doğru lastik meyvesinin antisi kılıç ustalarıydı xD

Son düzenleme:
G2 hızını artırmak için g3'de dediğin gibi. Ama anlaşılmayan g2 ve g3'ün kimlere ve neye karşı yetersiz kaldığı. Bu g2 ve g3'ün yine Dof, Cracker ve Kata gibi meyve kullanımı üst düzey ve hakileri de yine iyi olan adamlara karşı yetersiz kaldığı kabul ediliyor.

G2 ve G3'den illa herkese tek atacak gibi bir beklenti var. Ve yine düz haliyle herkese tek atması bekleniyor. Neden mesela düz yumrukla Chinjao'yu teklemedi gibi şeyler söyleniyor. Tekleyemediği için güçsüz görülüyor. Luffy'nin normal haliyle kendini sınırlarına kadar zorlandığını görmedik. Neden böyle bir çıkarım yapılıyor? G2 - G3 ile kolayca yeneceğini birini normal haliyle daha fazla zorlanarak yener ama bu yine kendine göre bir zorlanmadır. Neden kendini zorlasın? Kendini zorlamaması aciz olduğunu mu gösteriyor? Eee o zaman WB ve diğer tüm meyve kullanıcılarının hepsi aciz. Hiçbiri düz yumruk ile başkalarını yenmeye çalışmıyor. Hatta en acizleri WB. Adamın deprem yumruğundan başka hiçbir şey kullandığını görmedik. Hatta deprem yumruğunu kullandığı halde Teach ve onun ekibini iki sene önce tekleyemedi WB eziktir demek bu arkadaşların yaptığı.

Anlatılmaya çalışılan bu. Luffy iki sene öncesinde var olan tüm tekniklerini sonuna kadar zorlayıp savaşıyordu. Crocodile ile bildiğin sokak dövüşü yaptılar. Düz yumruklar tekmeler havada uçuşuyordu. Ama neden daha güçlüsü varken düz vuruşlarını yapsın? WB öyle mi yapıyordu? Aaa dur bu adam güçsüz buna düz yumruk vurayım mı dedi? Yok.

Bu 20 yıllık bir seri. Luffy'nin şu ana kadar bir sürü tekniği olmuş. Adam hepsini yedirmeye çalışıyor seriye. Bu WB yada diğer karakterler gibi belli bir zamanı kapsamıyor. WB önüne gelene deprem vurmuş. Peki bu adam hayatı boyunca sadece bu tekniği mi kullanmış? Luffy gibi onun serisini izleseydik bu sefer onun da bu şekilde sırasıyla güç artışı gösteren tekniklerini görecektik.

Luffy'i hiç tanımayalım. 40 yaşında Luffy gelsin. Sadece lastik adam olduğunu bilelim. Bir anda g4'e girip önüne çıkana kong gun vursun. King Kong vursun. Bunun WB ya da diğer karakterleri işlenişinden hiçbir farkı yok.

Luffy'nin meyvesini kullanmadan yaptığı yapabileceği saldırı söyleyemeyiz çünkü adam 7 yaşından beri onu kullanıyor. Sadece belli başlı teknikleri direk yapardı. Düz yumruk atardı. Bir de gatling yapardı. Bunlarla da ölümüne savaşırdı. Pica'yı yenemeyebilirdi. Ama bu bir avantaj dezavantaj durumu. Ama Pica'yı yenebilecek birine karşı daha iyi savaşırdı. Örneğin Zoro'ya karşı.

Diğer taraftan böyle düz savaşıpta etki alanı bakımından zayıf bırakılmış adam yok. Garp düz yumrukla dağ parçalamış. Belki de rokushiki teknikleriyle. Rayleig de ışınlar felan atıyor. Ama harbi biz Rayleigh'den hiç alan saldırısı görmedik.:D
Arkadaş şuna bir cevap verin ya. Boşuna mı yazdık bunu arkadaşım?

@Daredewill
@RedTeroR

Kaçış yok size.:D

açmadan Blueno döven bi Luffy var :D G2 açtıktan sonra kendi silahıyla vurulan Blueno karşılık veremiyor sadece :D Lucci ile bile ilk başta normal dövüşüyor sonra G2 ile iyice can yakmaya başlıyor. Fakat o da ne dövüş devam ederken G2'fen çıkmış Luffy'nin yumrukları Lucci'yi etkiliyor :D Ama Luffy G2siz çöp xD
Çöp oğlu çöp hem de xd

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık