Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesinin Hakkını Verenler ve Veremeyenler

Pes doğrusu.Ace nefretine bunu da söyleyen çıktı ya ne diyeyim. :(
Sabo'nun ne meyve kullandığını gördün şu ana kadar.Hikeni daha mı güzel atıyor.Hoş hakkını vermeye vakti olmadı orası ayrı ama henüz Ace'in yarısı kadar bile meyveyi kullanamıyor.Nerede alev okları,hotarubi entei falan birisi göstersin.Battal gibi beşer ok attı da kaçırdık sanırım. :/
+17226622!!!! :of:

kör topal

Pes doğrusu.Ace nefretine bunu da söyleyen çıktı ya ne diyeyim. :(
Sabo'nun ne meyve kullandığını gördün şu ana kadar.Hikeni daha mı güzel atıyor.Hoş hakkını vermeye vakti olmadı orası ayrı ama henüz Ace'in yarısı kadar bile meyveyi kullanamıyor.Nerede alev okları,hotarubi entei falan birisi göstersin.Battal gibi beşer ok attı da kaçırdık sanırım. :/
Bu kadar yazdığına yazık. Cevap bile vermeye değmezdi aslında :(.

Ace bence meyvesini ötdürüyordu.daha ne yapıcak küresel ısınmamı başlatıcaktı şu yaşında boş yere yonkou 2.tümen komutanı yapmazlar kimseyi.Sabo fuji ye karşı hakiyle saldırdı pek bi numarası yoktu.Ace den iyide kullansada Sabo çakma abi bi hiken no Esuu değil

Son düzenleme:

MDL_Roronoa

En iyi kullanan luffy.
En kötü kullanan robin. (uzuvlarını kopyalamak ne demek beyler. Milyon tane şey çıkarırsın şu meyveden. Hatta Luffy gibi uzn yumruklar, g3lü yumruklar, gatling vs. bile atabilirsin. Rakibe istediğin taraftan saldırabilirsin. dof gibi kopyalarını yapabilirsin. Ayrıca kanatları falan çok daha uzun süre kullanabilirsin. Sınırı yok gibi bir şey.)

En iyi kullanan luffy.
En kötü kullanan robin. (uzuvlarını kopyalamak ne demek beyler. Milyon tane şey çıkarırsın şu meyveden. Hatta Luffy gibi uzn yumruklar, g3lü yumruklar, gatling vs. bile atabilirsin. Rakibe istediğin taraftan saldırabilirsin. dof gibi kopyalarını yapabilirsin. Ayrıca kanatları falan çok daha uzun süre kullanabilirsin. Sınırı yok gibi bir şey.)
İşte Robin'in sınırı var, yoksa o meyve ile klon yapmayacaksın da ne ile yapacaksın. Fiziksel gücü yeterli değil. Çıkardığı uzuvlara bir şey olduğunda kendisininde canı acıdığı için risk etmiyor.

Gariban Ace daha ne yapsın, tamam sevmiyorum ama o başka bu başka. Adam Aokiji'nin imza saldırısını karşıladı. Gayet hakim meyvesine, hani şunu da yapabilirdi aslında diyemiyorum.

Hakkını veren - Sabo
Hakkını veremeyen - Ace
Yuhh dedim ya ağzım açık kaldı ne zaman aldı meyveyi ne zaman ustalaştı da meyvesinin hakkını veren sınıfına erişti tek saldırısını gördük oda Ace' in saldırısı olan ateş yumruk ile arenayı yok etti. İlerde çok iyi bir şekilde kullanacağına bende inanıyorum ama daha besmele kısmında.
Hakkını verenler açık, meyveyi rezil edenler ise: Moria ve Vander Decken

kör topal

Sabo önce o patlayan yeşil topları elleriyle yapsın (bakın ateş imparatorluğunu geçiyorum) sonra Ace'ye fark atsın meyve konusunda.

Hakkını verenler arasında olanlardan biri de Doflamingo - sama.
Adam meyve gücünü öyle bir sergiledi ki millet " nasıl olur ya çok saçma " moduna girdi. :D
Lcd dev ekran yapıyor meyveden yahu millet derbileri rahat rahat izlesin diye. :D Ses iletiyor iletişimi kesiyor meyve.Tam dünya savaşında kullanılacak meyve aslında.

İp meyvesinden ısı bile çıkarıyor adam overheat saldırısında.Taşı sıkıp suyunu çıkarmış resmen.

Luffy, teach, belamy, crocodile, chopper, robin, dof, law, mr 2. Meyvesini parçalayan arkadaslar. Dof dışında olabilirin maksimumunda olduklarını düşünmüyorum bikaçından baya iyi başka numaralar gorürüz bence. Mr.2 eklememin sebebi meyvesini kulladığı yer ile alakalı. Doğru yerde baya tehlikelidir arkadaş. CC yi eklesem mi bilemedim logialar arasında en beğendiğim fakat numaralarını yeterince göremedik. Kuma da iyiydi bu arada.
Hakkını veremeyenlerden kizaru, moria, mr.3, pica, beyazsakal, buggy. Aklıma gelenler bunlar. Bir de kanjuroyu ekliyeyim. Narutodaki sai ye benzetiyorum yeteğini. Faat ordakinden çok daha kullanışlı. Düzgün ve hızlı çizebilse yeteneğinin sınırı olmazdı. Kizaruyu eklememin sebebi de tamamen beklentilerimle alakalı. Beyazsakala gelince yeteneğinle yerkabuğunu yerinden oynatabiliyorsan onu yumruk atmak için kullanmaman gerekir. Öncesini bilmiyoruz ama MF için tam bir hayal kırıklığı olduğunu düşünüyorum.

Hakkını verenler : Amiraller , Luffy, BB, Dof, Crocodile, Enel, Shiki, Law( seride meyve hakimiyeti en yüksek karakterdir bana göre)

Hakkını vermeyenler: Kid, Moria, Pica,

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık