Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesinin Hakkını Verenler ve Veremeyenler

En çok hakkını vern Luffydir ve Doflamingo.Marco ise bence meyvesinin özellliğinin hakkını verdi lakin tartışmaya açık bi konu bu bence.Çıkıp biri deseki Marco meygvesini berbat kullandı itiraz etmem.Bunlar dışında hakkını veremeyenler bence Pica.Domates gibi dilimledi resmen Zoro. :)

luffy meyvesinin hakkını vermeyi gectim, içinden 3 paramecialık daha güc cıkardı :D kesinlikle hakkını veren luffydir.

ayrıca su an için tek uyanıs gücüne sahip doflamingoyuda ayırmak lazım.

veremeyenlere gelince... moria aslında hakkını verdi asgard moduyla ama psikolojik iradesi zayıfladıgı çin kaidoudan sonra biraz geriye gitmiş. o zamanlar cok dalga gecmiştim ama kaidoyu görünce moriayada hak verdim. benim için 2 numarada meyvesinin hakkını verememede. meyvesinin tam manasıyla hakkını veremeyense caribou. yahu öyle veya böyle logiasın smoker bile kendini nasıl geliştirmiş, o meyveyle öyle ezik olunmaz.

Chopper ile Doflamingo meyvesini dibine kadar kullanıyor. Ama Chopper meyvenin sınırlarını aşmış resmen.
Hakkını veremeyen de tonla adam var zaten seride onları konuşmaya gerek yok.

kör topal

Hakkını verebilenler; Doflamingo, Luffy, Law, Magellan, Enel, Kizaru
Hakkını veremiyenler: Pas meyvesi kullanıcısı, Moria, Buggy

kör topal

Dediğim gibi ben gördüğüm kadarı ile yorumluyorum. Olmayan şey üzerinden varsayım mı yapıp ''yok bu iyi kullanıyor'' diyeyim :( Adamın meyvesi zaten güçlü kendiside güçlü çok bir orjinalliğe ihtiyacı yok. Ama hakkını veremiyordu bence.
Dragon'u görmeden dünyanın en güçlü adamı diyene bak :(.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık