Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marvel Kahramanları ve Hasır Şapka Korsanları

• Konbuyu başlatan Marco El Phoenix
  • Başlangıç tarihi
Zehirli gaz ve kasıklara tekme. :D

olay şöyle. bu veriyor gazı, hulk nefesini tutuyor ardından bu da ona tekme atınca karnına nefes almak zorunda kalıyor. olaya bak. :D
Luffy içine çekiyor kulağından çıkartıyor zehirli gazı. Ayrıca Luffy'nin direk üreme organı Amazon Lily'de ... :D Neyse dediğim gibi böyle Hulk h.haki ile bayılır hacı.:D

kör topal

Gençler öncelikle bildiğim kadarıyla haki iradesiz çöp bok parçalarına işliyordu yani marvel yada başka bir evrende haki yok diye OP hepsini bayıltıcak konumda değil. Hani birinci de kalbim gidiyordu başka biri daha söylemiş kendimi buna hazırlamıştım yarın bir gün başkası da söyler hazırlıksız yakalanırsam sorumlusu sizsiniz.

Usopp bile az biraz zekasıyla Luffyye o derece zorluk çıkartıyorsa. 5 saatlik bir planda Batman çok rahat alır Luffyyi.
Hatta gaza geldim. Usopp One Piece dünyasının Batmanıdır.

Bruce Wayne 'e olan saygıyı çıkar. Superman koydu mu Batman'ın parçalarını toplarlar uzaydan.

Yanlış değilsem de Superman daha çok kazanmış Batman'dan dövüşü.
Batman hep der zaten Supo'ya "Istesen beni saniyeler içinde yok edebilirsin, ama bunu yapmayacaksın."

Mihawk

Marvel ve Dcnin ortak serileri var mı? Batman vs Hulk meselesine sebep sordum.
Bir de değerlendirmeye alınır mı? Yani cannon sayılır mı onlar da?
Evet, var. Çoğunluğu ''vs.'' üzerine. Marvel vs. DC mesela. Özel seriler bunlar. Değerlendirmeye alınmaz. Lobo'yu Wolverine alıyordu mesela. Sırf daha popüler olduğu için.

Marvel ve DC karakterlerinin "vs" konularını konuşurken "o bunu yendi, bu şunu yendi, demek ki şu > bu" gibi argümanlar sunmanın hiçbir anlamı yok. Onlarca yıllık serilerde o dönem kim popülerse diğerini tokatlamış, gidip bunu veri diye sunmak saçma bir iş.

Onun yerine adam akıllı karakterin yetenekleri/güçleri neyse onu yazarsın, sonrada "bu adam kazanır şu şu sebepten" diye açıklarsın..

Bu karakterde Amerika kıtası büyüklüğündeki alandaki dağları,denizleri ve bütün yapıları kırmızı yağmur gibi yağan mızraklarıyla yok ediyor sonrada bütün alan kırmıza hala bürünüyor.

Tanrı diye kabul edilen bu arkadaşı kolaylık yendi. Bunları yaparken de hiç effor harcamadı.

Bunun Marvel ve Toriko'da seviyesi nedir ?
Daha fazla veri lazım. Misal; 4 canavarın bir tohumu olan Kaplumdağ isimli level 140lık hayvan için dünyanın bütün en gelişmiş silahlarını kullanıyorlar. 10 milyon km2lik alanı yok edecek kudrette bir saldırı yapıyorlar ama hayvanda çizik yok.

Hadi diyelim mızrakları aşırı güçlü olsun, etki ettiģi alana göre değerlendirelim. Midoranın gurme baharatı bizim dünyamızın 2 katı yüzey alanı bulunan insan dünyasinı dümdüz ediyor. Amerika Kitası Toriko evreni için çok ufak bir yer anlayacağın. O saldırıyi yapan Midorada ne food luck var, ne Acacianın menüsü var ne de Azınlık Dunya vardı ve o haliyle 1 Kral etmezdi bence. Enryu da Heracles etmez bana kalırsa.

Tog aynı OP gibi bir hikaye serisi, o yüzden karakter güçleri ayrıntılı işlenmiyor varsa yoksa karakterin hikayedeki yerine önem veriliyor. O yüzden Togda tanrı tekleyen Enryu Toriko için bayağı zayıf kalır bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık