Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marvel Kahramanları ve Hasır Şapka Korsanları

• Konbuyu başlatan Marco El Phoenix
  • Başlangıç tarihi
@Smoker Superman ve Batman arasındaki durumu birkaç kez izah etti konusunda. O dediklerinin bir önemi yok.
Dediğim gibi sadece Süpermen değil birçok kişiyi yendi. Misal en son Hulk'u devirdi. Süpermen meselesinde ise adamı birden fazla kez yendi. Ha ben Süpermenin kazanmasını beklerdim mantıken ama batman hazırlıklıysa alır durumu hakim çizgi romanlarda. Yani fanboyluk yapmayayım

Mihawk

Dediğim gibi sadece Süpermen değil birçok kişiyi yendi. Misal en son Hulk'u devirdi. Süpermen meselesinde ise adamı birden fazla kez yendi. Ha ben Süpermenin kazanmasını beklerdim mantıken ama batman hazırlıklıysa alır durumu hakim çizgi romanlarda. Yani fanboyluk yapmayayım
Hulk'u ne ara devirdi. Sanırım karıştırıyorsunuz. Bunların evreni farklı.

Mihawk

Yalnız bu Hulk'u Luffy h.haki ile bayıltır.
1981 çıkışlı çizgi romandan örnek atıyor arkadaş, ''Misal en son Hulk'u devirdi'' diyor birde. Sene 1981.

Diyeceğim şu ki, Hulk'un popülerleşmesi için çizilmiş bir şey bile olabilir. Özel seri bu. DC ve Marvel karakterleri bir araya gelmez, gelemez.

Bruce Wayne 'e olan saygıyı çıkar. Superman koydu mu Batman'ın parçalarını toplarlar uzaydan.

Yanlış değilsem de Superman daha çok kazanmış Batman'dan dövüşü.

1981 çıkışlı çizgi romandan örnek atıyor arkadaş, ''Misal en son Hulk'u devirdi'' diyor birde. Sene 1981.

Diyeceğim şu ki, Hulk'un popülerleşmesi için çizilmiş bir şey bile olabilir. Özel seri bu. DC ve Marvel karakterleri bir araya gelmez, gelemez.
Batman'in tekmesiyle yeniliyor gibi duruyor. Böyle Hulk mu olur? :D

Mihawk

Bruce Wayne 'e olan saygıyı çıkar. Superman koydu mu Batman'ın parçalarını toplarlar uzaydan.

Yanlış değilsem de Superman daha çok kazanmış Batman'dan dövüşü.
Batman kendisi diyor, ayı tek vuruşta yok edecek olmana rağmen senin yanında rahatım dedi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık