Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Marineford'daki Kol Kesme Sahnesi

Kim yaptı?

• Kullanılan toplam oy
    153
Mihawk'ka burada nasıl bir rol verebiliriz?

Monet'i düşün, Zoro karşısında ne hale geldi. Karşındaki adam senin için büyük bir tehditse sende bazı reaksiyonlara sebep olur. Kimisi Monet gibi donup kalır kimisi de Luffy gibi atağı kesip var gücüyle kaçar. Aynı olay, sadece tepki ve refleks farklı.

Bu arada, Luffy'i köşeye sıkıştırıp çaresizliğini hissettiren karakterler oldu ama Luffy'e bu refleksi yaşatan tek adam da Mihawk'tır.
Benim gözümde çok büyütülecek bir sahne değil açıkcası. Mihawk'ın hiç gücünü bilmesek de o sıra karşımıza çıkan bir karakter olsa derim ki vay be bu adam esaslıymış ama zaten Mihawk'ın gücünün Luffy'nin öyle bir tepki vermesine yol açacak seviyede olduğunu biliyoruz. İşin garibi o arc Luffy Amiral'lerin gücüne de tepkiler verdi. WB'nin deprem ile neler yaptığını Akainu'nun meteor saldırılarını felan gördüğü sıraki tepkileri de çok şey anlatıyor.

Bence Mihawk açısından önemsiz Luffy açısından gelişimi üzerine bir sahneydi.

Bunun kaçıncı bölüm olduğunu hatırlayan var mı ben izlerken bir detay yakalamıştım mangada da varsa bakıp hatırlarsam anlatırım

Ussop'un Sugar'ı görmesi gibi bir şeydir ya. Luff çok zor durumda kaldı ve gözlem hakisini kullandı bence :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık