Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Marineford'daki Kol Kesme Sahnesi

Kim yaptı?

• Kullanılan toplam oy
    153
Clairvoyant lakabı yazıyor kartlarda.Durduk yere işkembeden sallanacak bir bilgi değil.Gözlerden zaten barizdi de.
Kartların bilgileri salladığı söyleniyordu. Ayrıca Mihawk seviyesinde bir adamın kullanacağı gözlem hakisi MF arcında, dizinin dibindeki Luffy’nin hareketlerini algılayamayacak kadar alt seviyedeyse vay halimize.

Ya mw bana manga dışında bişilerle gelip duruyorsun. Filmmiş kartmış vs. Ben bunları ciddiye almıyorum vazgeç artık.
İnanmazsan inanma geleceği görünce mangada ister istemez inanacaksın.Adam sadece mangada bilgiler veriliyor algısını kırmak için laughtale açıkladım diyor röportajda.Buna rağmense bilemiyorum.
Kartların bilgileri salladığı söyleniyordu. Ayrıca Mihawk seviyesinde bir adamın kullanacağı gözlem hakisi MF arcındaki Luffy’nin hareketlerini algılayamayacak kadar alt seviyedeyse vay halimize.
Sallamıyorlar ama bazen hatalı bilgiler çıkıyor arada.Onun da satış kaygısı gibi birçok sebebi olabilir.Yazar kendi sbs ile bir tutmuş databook değil yani bunlar.

Mihawk bu sefer de geleceği gören mi oldu.Luffy'nin kolunun kesilme sahnesi bariz k.hakisinin uyandığına gönderme ama Mihawk kesinlikle geleceği göstermiştir bazılarına göre.

İvankov'un kullandığı hormonların etkisiyle normalden farklı bir haki açma durumu olabilir Luffy için.
Mihawk'ı aklamaya çalışmanın lüzumu yok. Bildiğin zart diye alacaktı kolunu. Beceriksizliğine kılıf uydurmak için açılmış bir konu gibi jasdhfadksf

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık