Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Marineford'daki Kol Kesme Sahnesi

Kim yaptı?

• Kullanılan toplam oy
    153
Luffy tehlikede olduğu için gözlem hakisiyle görmüştür. En tehlikeli anlarda haki filizleniyor.

Hatta Mihawk'ın gözüne zoom yapılma olayını Zoro ve Monet olayına benzetiyorum. Tek fark Luffy kolunun cidden kesileceğini görüyor. Monet ise Zoro'nun onu öldüreceğini düşünüyor.

Hatta direkt göze zoom anındaki efektlere bakarsak benzer olduğunu göreceğiz.

Luffy tehlikede olduğu için gözlem hakisiyle görmüştür. En tehlikeli anlarda haki filizleniyor.

Hatta Mihawk'ın gözüne zoom yapılma olayını Zoro ve Monet olayına benzetiyorum. Tek fark Luffy kolunun cidden kesileceğini görüyor. Monet ise Zoro'nun onu öldüreceğini düşünüyor.

Hatta direkt göze zoom anındaki efektlere bakarsak benzer olduğunu göreceğiz.

Güzel açıklamışsın. Bu konuda fikrim değişecek gibi.

İnanmazsan inanma geleceği görünce mangada ister istemez inanacaksın.Adam sadece mangada bilgiler veriliyor algısını kırmak için laughtale açıkladım diyor röportajda.Buna rağmense bilemiyorum.

Sallamıyorlar ama bazen hatalı bilgiler çıkıyor arada.Onun da satış kaygısı gibi birçok sebebi olabilir.Yazar kendi sbs ile bir tutmuş databook değil yani bunlar.
hangi röportaj bu reyiz

Mihawk'ın ne kadar tehlikeli olduğunu gösteriyor. Adam azıcık ciddileşti ve Luffy'nin ''Şansı'' bile onu kurtaramayacağı için hemen gözlem hakisi devreye girdi. Vagabond'un mangasında mı okumuştum tam hatırlamıyorum ama bizim ana karakter keltoş mızrak ustasıyla kapışacaktı heralde. O dövüşte hiçbir şey yapmadan birbirlerine göz dağı verip açıklarını arıyorlardı diye hatırlıyorum. Burada Mihawk'ın yaptığı şey göz dağı vermek ''O kollarını keserim'' diyor kısaca Luffy'e. Bu gözdağına Luffy'nin gözlem hakisi tepki veriyor.

hangi röportaj bu reyiz
Resmi bilgilerin birindeydi magazin konusu mu neydi ararsan bulursun da uğraşmak gerek şu an yapamayacağım.

@hdbfresh Daha iyi bilir onun paylaştığı bilgiler arasındaydı sanırım.
Mihawk'ın ne kadar tehlikeli olduğunu gösteriyor. Adam azıcık ciddileşti ve Luffy'nin ''Şansı'' bile onu kurtaramayacağı için hemen gözlem hakisi devreye girdi. Vagabond'un mangasında mı okumuştum tam hatırlamıyorum ama bizim ana karakter keltoş mızrak ustasıyla kapışacaktı heralde. O dövüşte hiçbir şey yapmadan birbirlerine göz dağı verip açıklarını arıyorlardı diye hatırlıyorum. Burada Mihawk'ın yaptığı şey göz dağı vermek ''O kollarını keserim'' diyor kısaca Luffy'e. Bu gözdağına Luffy'nin gözlem hakisi tepki veriyor.
Bu da olabilir.Bleachte de benzer bir gözdağı sahnesi vardı.

Bu olabilir ama Mihawk'ın hiçbirşey yapmadığını söylemek abes kaçıyor bence.Luffy 2 yıl önce hiçbir düşman karşısında bunu yaşamamışken ve gözlere dikkat çekilirken tamamen Luffy'nin marifeti olması zor.

Kesinlikle Luffy yaptı. Mihawk zaten ölümüne saldırıyor. Bunun öncesinde ve sonrasında zaten öldürmek için saldırdı. Luffy tam saldıracakken, mihawk'ın saldırıyı nasıl karşılayacağını son anda fark ediyor. Zaten kılıçlı bir karaktere karşı Luffy'nin böyle bodoslama dalması çok cahilce bir hareket.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık