Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Marineford'daki Beyazbıyık Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı?

Gerçekten de Whitebeard Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı ?

• Kullanılan toplam oy
    396
Şu an için söyleyeyim illa bir en güçlü olması gerekmiyor.Bu yüzden Kaido-Shanks-BM üçlüsü aralarında bir dövüş yapsa taş-kağıt-makas denklemi olur aralarında.Yani hepsinin birbirine şansı vardır.Ha serinin sonuna doğru son savaş için konuşursak Teach'in WB'nin zirve haliyle aşağı yukarı aynı güçte olucağını düşünüyorum.
Ben de Teach'i en güçlü olacak diye bekliyorum.

Roger-Wb genç iken 100 ise
Yonkoular 98-97 civarıdır...
2 yıl önce k.hakisi uykusunda Ace'i farkedecek kadar iyiydi ama o zaman bile serumla geziyordu bu adam. Bana kalırsa 2 yıl önce yonkou gücüne düştü yani 98-97 civarı birşey oldu...

Mf'de ise haki kullanamaz bir hale geldi k.hakisi ile Squardo'yu farkedemedi yetmedi basit askerlerden yaralandı yani b.haki de kötü o da yetmedi h.haki salamayacak kadar kötü olduğu söylendi o da yetmedi kalbi tekliyor öldü ölecek dendi o da yetmedi AKainu kalp çarpıntısı sonrası organlarını yaktı ki Dofi'ye bakarak ne kadar dezavantajlı olduğunu görürüz...

Mf'de ki halide 95 filandır. Amirallerde 94-95 civarı birşeydir işte.
Güzel yazmışsın katılıyorum.

Binlerce top mermi ve kılıç yarası alıp,böğrü magma ile dolan,kizaru tarafından delinen,aokiji tarafından dondurulan,akainu tarafından kafasının yarısı alınmasına rağmen bünyesine gura gurayı katınca yonkou olan Teachi iki paralık edebilecek başka bir karakterin ismini gönül rahatlığı ile zikredebiliyorsan benim başka söyleyecek bir şeyim yok.
O dediğin yaraları işte şimdiki Yonkou'lar almıyor. Big Mom'ın üstüne bildiği bir bölgeyi komple yokeden yıldırım düştü bana mısın demedi kadın. Dayanıklılık adına güzel bir show sergiledi. Ama Kaido gökyüzünden düşüyor ve sadece kafam ağırdı diyor. Teach'i sallayan kim. O zamanki WB ile kapışmaya gözü yiyorken Shanks'e senle zamanı gelmedi diyor dövüşmemizin. WB daha kafası kesilecek oğlunu bir kere h.haki salıpta kurtaramıyor. Kalbi titriyor dizlerinin üstüne çöküyor. Luffy olmasa Ace ölüyordu. Crocodile olmasa Ace ölüyordu. En güçlü adamdan beklentilerimiz farklı. Big Mom kriz anında bile h.hakisiyle bazokaları geri sektiriyor.

Tabiki değil saçmalama.Oda gerizekalı olduğu için WB hasta olduğu halde o kutucuğu koymasının başka açıklaması olamaz!!!!

İyi de bir ünvanın el değişmesi için ne olması lazım Smoker? HxH gibi. Netero bilinen en güçlü savaşçıydı. Ta ki ortaya bir anda Meruem çıkana kadar. WB'de en güçlüydü. Ama ona denk adamlar ortaya çıkmış. Ve WB'de yavaş yavaş erimiş. MF'daki hali için herkes durumunu belirtti işte. Adam güçten düştü bu kadar basit abi.:D Burda hikaye çiziyor. Adam bilimsel makale sunmuyor.
En güçlü olması, yenilmez olduğu anlamına gelmez.

En güçlü olması, yenilmez olduğu anlamına gelmez.
Ben yenilmesinden dolayı güçsüz demiyorum. Bu adamın fiziksel sorunları var. Kalbi tutuyor arada yere vuruyor. H.haki salamıyor. Big Mom'a bakıyorsun kendinde değilken bile h.haki salıp bazukaların yönünü saptırıyor. WB'de bir sürü top gülle kılıç yarası var. O top ve güllelerin kılıçların Big Mom'ın Kaido'nun Shanks'in savunmasını aşabielceği belli değil. Big Mom'ın üstüne bir bölgeyi yok eden yıldırım düşmedi mi? Ne oldu? Bir kere ayağa tökezleyip yere çakıldı mı kadın? Hayır. Eee ben nesine en güçlü diyeyim WB'nin? Sırf o meyve ile en güçlü olunsaydı şu an Teach en güçlüydü. WB'den de genel olarak meyve ile icraatler gördük. B.haki sağlam denilecek seviyede değildi. K.haki görmedik fazla. H.haki hiç görmedik. Aynı arc'ta Luffy'nin h.haki ile Ace'i kurtardığını gördük. Amiral'lerin b.haki savunması ile WB'nin depremini durdurduğunu gördük. Haki oturmamıştı mazeret değil. Zaten WB'nin güçten düşüşünü işledi Mangaka. Herhalde güçsüzleştirmek istediği adama bunların hepsini kullandırtmazdı.

Mangaka ihtiyar haline dünyanın en güçlü adamı demiş,savaştaki haline bile Sengokunun ağzından dikkat edin dünyanın en güçlü adamı saldırıyor(Korkmayın yaralandı,hasta,bir ayağı çukurda demiyor).Savaştan sonra Sengoku, en tepedeki korsan Wb'ydi diyor.Dof tahtın önündeki engel Wb'ydi demiş.Kaido gözükür Wb der,Bm even Wb der.Mangaka daha nasıl anlatsın adamı.Okadar dezavantaja rağmen kim Akainuyu 2 darbede etkisiz bırakabilir?
Mangaka çizer yada söylemi değişirse başka mesele tabi.İlerde çizer Wb'nin başabaş vs lerini öteki yonkoularla o zaman denir ki doğrudur hasta yaşlı hali engüçlü değil.Çünkü mangaka Wb'yi istese herkezi süperecek kral olacak kişi olarak gösteriyor ama karakterin böyle bir arzusunun olmadığınıda vurguluyor.

O dediğin yaraları işte şimdiki Yonkou'lar almıyor. Big Mom'ın üstüne bildiği bir bölgeyi komple yokeden yıldırım düştü bana mısın demedi kadın. Dayanıklılık adına güzel bir show sergiledi. Ama Kaido gökyüzünden düşüyor ve sadece kafam ağırdı diyor. Teach'i sallayan kim. O zamanki WB ile kapışmaya gözü yiyorken Shanks'e senle zamanı gelmedi diyor dövüşmemizin. WB daha kafası kesilecek oğlunu bir kere h.haki salıpta kurtaramıyor. Kalbi titriyor dizlerinin üstüne çöküyor. Luffy olmasa Ace ölüyordu. Crocodile olmasa Ace ölüyordu. En güçlü adamdan beklentilerimiz farklı. Big Mom kriz anında bile h.hakisiyle bazokaları geri sektiriyor.
kim ile dövüştüler de eminsin bundan.Zeus ne ki attığı yıldırım ne olsun.O saldırı ile bir amiralin yapacağı saldırı bir mi ? Kaido 10km den atlayıp başım ağrıdı diyor ama karnında kocaman iz var.Şeftali gibi yarmışlar adamı.

Bu aynı Sakazukinin komutanlara bitch çekmesi gibi.Wb varken açık bekliyor ama o gidince komutanları eziyor.Bmnin karşısında en güçlü diyeceğimiz Luffy var ki onunda seviye olarak hangi kademede olduğu belli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık