Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Marineford'daki Beyazbıyık Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı?

Gerçekten de Whitebeard Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı ?

• Kullanılan toplam oy
    396
WB eskisi gibi olmasa bile herkesten üstün olabilir. WB 100'dür. Diğerleri 95'tir. WB son zamanlarda 96 olmuştur. Bu açıdan da düşünmek lazım.

Eğer bu en güçlü olayını karakterlerden duysak, hak verirdim. Ancak doğrudan tanıtım kutusunda yazılmış.
İyi de bir ünvanın el değişmesi için ne olması lazım Smoker? HxH gibi. Netero bilinen en güçlü savaşçıydı. Ta ki ortaya bir anda Meruem çıkana kadar. WB'de en güçlüydü. Ama ona denk adamlar ortaya çıkmış. Ve WB'de yavaş yavaş erimiş. MF'daki hali için herkes durumunu belirtti işte. Adam güçten düştü bu kadar basit abi.:D Burda hikaye çiziyor. Adam bilimsel makale sunmuyor.

şu güçten düşme mevzusu da sıktı yav.Neymiş kendisi demiş.Adam 10 iken 9 a düşmüş olsun ne farkeder ki diğerleri 8 olduktan sonra.Adam hala kral mı kral.Bitti

Merak ettim, kimi kabul ediyorsun? :)
Şu an için söyleyeyim illa bir en güçlü olması gerekmiyor.Bu yüzden Kaido-Shanks-BM üçlüsü aralarında bir dövüş yapsa taş-kağıt-makas denklemi olur aralarında.Yani hepsinin birbirine şansı vardır.Ha serinin sonuna doğru son savaş için konuşursak Teach'in WB'nin zirve haliyle aşağı yukarı aynı güçte olucağını düşünüyorum.

Gördük Kralı MF'da.:D Kurt kocamış maskara olmuş.
Binlerce top mermi ve kılıç yarası alıp,böğrü magma ile dolan,kizaru tarafından delinen,aokiji tarafından dondurulan,akainu tarafından kafasının yarısı alınmasına rağmen bünyesine gura gurayı katınca yonkou olan Teachi iki paralık edebilecek başka bir karakterin ismini gönül rahatlığı ile zikredebiliyorsan benim başka söyleyecek bir şeyim yok.

Roger-Wb genç iken 100 ise
Yonkoular 98-97 civarıdır...
2 yıl önce k.hakisi uykusunda Ace'i farkedecek kadar iyiydi ama o zaman bile serumla geziyordu bu adam. Bana kalırsa 2 yıl önce yonkou gücüne düştü yani 98-97 civarı birşey oldu...

Mf'de ise haki kullanamaz bir hale geldi k.hakisi ile Squardo'yu farkedemedi yetmedi basit askerlerden yaralandı yani b.haki de kötü o da yetmedi h.haki salamayacak kadar kötü olduğu söylendi o da yetmedi kalbi tekliyor öldü ölecek dendi o da yetmedi AKainu kalp çarpıntısı sonrası organlarını yaktı ki Dofi'ye bakarak ne kadar dezavantajlı olduğunu görürüz...

Mf'de ki halide 95 filandır. Amirallerde 94-95 civarı birşeydir işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık