Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Marineford'daki Beyazbıyık Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı?

Gerçekten de Whitebeard Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı ?

• Kullanılan toplam oy
    396
Gura Gura Garp'ta olsa korsan çağı başlamadan biterdi. Ama meyvesiz olması daha güzel.
Neyse fazlasıyla eglendik felan. WB'ye de haksızlık etmeyelim. Ciddi olacaksak pek bir şey değişmezdi diyelim. Ama Garp'ın sadece yumruklariyla bu seviyede olması kendini acayip karizma yapmıyor değil.

Neyse fazlasıyla eglendik felan. WB'ye de haksızlık etmeyelim. Ciddi olacaksak pek bir şey değişmezdi diyelim. Ama Garp'ın sadece yumruklariyla bu seviyede olması kendini acayip karizma yapmıyor değil.
Mf benim için saçma bir arc zaten. WB reyizi de severim. Ama ben yeri gelince kendi sevdiğim karakterle bile dalga geçiyorum.

Bu arada Roger'ın da meyvesinin olmadığını düşünüyorum. Bakalım ne olacak.

Aynı şekilde max Garp da. Adam yaşlanmasına rağmen dinç duruyor bir de. Güç farkı işte.

Ben hep Garp zirve diyordum ama hala zirveye koymamaya çalışanlar var. Lafım sana değil ha.

Benim için en kötü ihtimalle eşittirler.
Ama Wb'nin güç azalması daha fazla. Garp yaşlanmış. Wb ise hastalıkla da boğuşuyor.

957 çıkana kadar evet dedim.Garp'ı her zaman çok güçlü olarak gördüm ama WB'nin ve Roger'ın bi iki tık altı gördüm.

Ama Tanrı Vadisi Olayı'ndan sonra net bir şekilde bana kalırsa (Roger'ı saymazsak) Garp en güçlü adam.Yonkoular korksun paşamdan.:at::at::at:

Diğer İmparatorlardan (Shanks hariç) farklı olarak sadece haki ve yumruklarla zirveye çıkmış biri.Oda inancımızı yerle bir etmeyi seviyor bazen.

Rocks'un korkulu rüyası olmaya geliyor tekrar :mincika::mincika::mincika:

@William cutting
Şu amiraller çok küçümseniyor geyiği de baydı ya bence. Kimsenin amiralleri küçümsediği yok bence ama tutup silüetleri daha yeni yeni vücut bulmuş, korsanları anlatan serideki 4 imparator diye anılan korsan karakterleri de Fujitora'yla falan dengelersen biraz tepki yiyebilirsini :)
Amiral yonko denkleminde ki en güzel turnusol Doflamingo bence. Adamın karşısına Fuji geçiyor Kuzan geçiyor adamın umrunda değil. Ama Law den den mushide bir Kaido diyor adam deliriyor :D
Ben dof'un wb 'den korktuğunu hatırlamıyorum ayrıca kuzanla karşılaştığında umursamasa smoker rahmetli olmuştu. Birde yakalanması durumunda denizciler sadece hapise atar ama kaido ona neler yapar onuda hesaba katmak gerek ha bence dof en fazla sağ kol seviyesindedir o ayrı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık