Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Marineford'daki Beyazbıyık Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı?

Gerçekten de Whitebeard Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı ?

• Kullanılan toplam oy
    396
210 milyonluk Squardo'dan kılıç yiyecek adam mı WB. Tabii ki değildi. Amiral fanları aksini söylüyor çünkü Amiralleri yüceltmek istiyorlar.

210 milyonluk Squardo'dan kılıç yiyecek adam mı WB. Tabii ki değildi.
Reis ben seni çözemedim ya hem diyorsun Wb Dünyanın en güçlü adamıydı diye tanıtıldı Garp'tan her türlü güçlü "konu tartışmaya kapalı" gibi yazılar yazıyorsun hemde bunu nasıl diyorsun :bilmem: Wb zaten serumlarla Dünyanın en güçlü adamı diye tanıtılmadı mı?

Reis ben seni çözemedim ya hem diyorsun Wb Dünyanın en güçlü adamıydı diye tanıtıldı Garp'tan her türlü güçlü "konu tartışmaya kapalı" gibi yazılar yazıyorsun hemde bunu nasıl diyorsun :bilmem: Wb zaten serumlarla Dünyanın en güçlü adamı diye tanıtılmadı mı?
WB serumları çıkarınca sağlığı bozuldu diyor Marco hatta serumları çıkarmasını engellemeye çalışıyorlar ama WB çıkarıyor, sonra da sağlığı daha da bozuluyor. Açıkça bunu gösterdiler bize.

WB en iyi ihtimalle Ace ilk katıldığı vakit en güçlüdür, daha sonra Kaido ve Big mom, hatta Shanks bile öne geçmiştir. Bunu sadece marco değil, Crocodile, ve sonra Blackbeard'de söyledi WB aşırı zayıfladı diye.

Devreler karışmıştır. XD Bu arada cidden amiral ile yonko arasında ciddi bir fark olduğunu düşünen var mı?
Ciddi farktan kastın nedir? Bariz bir fark var sonuçta dövüştükleri zaman iki tarafta da handikap yoksa net bir şekilde yonko üstün gelir diyebiliyoruz. Ama bu demek değildir ki amiraller yonkolara karşı dövüşemez amele sümüğü gibi kalırlar falan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık