Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

MangaTürk YouTube Kanalı

Kishi'ye fazla anlam yüklendi çok çetrefilli şeyler beklendi o yüzden de bence tepkisi büyük oldu.
Bu çoğu popüler serinin laneti. Pek çok yazar ne kadar nitelikli olurlarsa olsunlar onlarca insanın beyin gücüyle oluşturduğu teorilerin üstüne çıkamıyor. Sonuçta beklentilerin altında kalıyor.

Tobi=obito zamanlarına denk gelemedim ben kaliteli yorumlar vardı. Ama o zamanlar küfürlü ortam pek sevmediğim için pek takılmadım orada.

Eyvallah. Ortam küfürlü değildi ama argo vardi şahsa küfür yasaktı. Fakat manga karakterine ya da çizere edilen küfür de şiir gibi oluyor bazen.

Site hack yedi sonra tekrardan açtık şu anda da açık ama çoğu yönetim kadrosu yaşlandı 50 yaştan 30 yaş aralığında insanlar olduk. O yüzden aktif bir yer değil.

Seride herkes canlandı, seride edo tensei no jutsunun varlığı en iğrenç şeylerden biriydi.
Diğeri de Narutonun aslında tüm jutsulari öğrenecek imkani varken 2 jutsu bilmesidir.. çünkü çizer tam bir özürlü. Sasukenin kiz arkadaşı.

Eğer one piece son 200 bölüm olmasa mümkün değil ama nika olayindan sonra bende igrendim ne yalan söyleyeyim.

Tobinin tobi olarak varlığı mükemmeldi öyle de kalmaliydi.20 tane yeni ninja yaratmak zor geldi geçmişten birşeyler çıktı geldi önümüze anlamsiz yere.
Serinin en güçlü karakteri bu arada orochimarudur bunu kimse ciddi düşünmedi. Adam sıfırdan ordu yaratiyor.

Benim en beğendiğim seri jujutsu kaisen bu sıralar bayılıyorum hepinize tavsiye ederim.
İstese yapardı yazar ama Obito ve kız mevzusuyla 15 yaş altına oynamayı seçti.One piecede olduğu gibi burada da hitap ettiği kitle senaryoyla uyuşmayınca saçma şeyler çizebiliyor.İstese Jojo'nun mangakası gibi yapabilirdi.Madara değil ama Madara'nın okkalı bir müridi çıkabilirdi gölgede kalmayacak şekilde çok fazla potansiyeli vardı o sıralar.

Sende yapardın bu işleri aslında xd
Amatör kalmayacaksan buna çok vakit ayırman lazım çalışıyorken zor işi gücü bırakman gerek kendine kalan vakti yani hatta bir yerden sonra o da yetmez.
Rica ederim şu edit programlarını biraz öğreneyim sen beni o zaman gör. ;)
Bu konsepttekiler genelde arkaya oynadıkları oyunu koyuyor.Doğa koyman bundan daha güzel ama hareket eksik biraz yürürken çekerek anlatsan bence daha güzel olabilir.

Amatör kalmayacaksan buna çok vakit ayırman lazım çalışıyorken zor işi gücü bırakman gerek kendine kalan vakti yani hatta bir yerden sonra o da yetmez.

Bu konsepttekiler genelde arkaya oynadıkları oyunu koyuyor.Doğa koyman bundan daha güzel ama hareket eksik biraz yürürken çekerek anlatsan bence daha güzel olabilir.
Yürürken çektiğin videolarda kardeşim ekran titriyor. İzlemek zorlaşıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık