Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

MangaTürk YouTube Kanalı

Dostum MangaTürk'te hoşgörü de vardı dostlukta vardı, mesela bu forumda çok arkadaşım dostum var. Evimde ağırladığım belki de 100 kişi falan vardır belli tarihlerde. :) Yaptığımız bir çok buluşma toplantı vardı ve sadece "saplar" dan oluşmayan :).

Site nasıl gitti dersen, benim programlama bilgim yok, site hack yedi, uzun süre kapalı kaldı insanlar dolayısıyla dağıldı yani. Yoksa eğlenceli zamanlardı.
Herhalde Türkiye'de en ilginç kurallara ve kitleye sahip sitelerden biriydi. Her telden insan vardı :)

Tobi-Obito diyenleri banladığım için pişman değilim.

Lütfen kanalı beğen paylaş teşekkürler :)
Tobi - Obito olayı mangakanın başarısızlık nişanlarından biri.Gizemli bir karakter yapıyorsan bunu kimsenin tahmin edememesi lazım ki bir anlam ifade etsin o gizem.Yoksa maske aksesuar olur.O dönemler narutoya çok tapılan bir dönemdi.Fanatikleri çoktu ve zihinleriniz bu ucuzluğu kabul edemedi diye düşünüyorum. :) Kishi'ye fazla anlam yüklendi çok çetrefilli şeyler beklendi o yüzden de bence tepkisi büyük oldu.

Tobi - Obito olayı mangakanın başarısızlık nişanlarından biri.Gizemli bir karakter yapıyorsan bunu kimsenin tahmin edememesi lazım ki bir anlam ifade etsin o gizem.Yoksa maske aksesuar olur.O dönemler narutoya çok tapılan bir dönemdi.Fanatikleri çoktu ve zihinleriniz bu ucuzluğu kabul edemedi diye düşünüyorum. :) Kishi'ye fazla anlam yüklendi çok çetrefilli şeyler beklendi o yüzden de bence tepkisi büyük oldu.
Tobi benim için gizemli ve acayip karizma bir karakterdi. Özellikle aşağıdaki sahnesinden çok etkilenmiştim, ama Obito çıkınca karaktere bir gram saygım kalmadı.

Millet baya takmıştı o dönem nasıl olurda Tobi Obito olur falan diye soğuyan çok olmuştu mangadan. Ben hala çok severim Narutoyu şu anki one piece'ten baya baya iyidir yani.

Kf dışı bir yerde yazmıyorum küfürlü ortam sevmem. Tobi obito mevzusu yüzünden biliyorum mtyi. Site benim olsaydı direkt hesap silerdim arkadaşın, kendi emeğinin ırzına geçen mangakaya rağmen bu saçmalığa tepki göstermesini takdir etmişimdir.
Eyvallah. Ortam küfürlü değildi ama argo vardi şahsa küfür yasaktı. Fakat manga karakterine ya da çizere edilen küfür de şiir gibi oluyor bazen.

Ben hiç üye olmamıştım sadece teorileri, bölüm yorumlarını okurdum sonra kapandı gitti site zaten...
Site hack yedi sonra tekrardan açtık şu anda da açık ama çoğu yönetim kadrosu yaşlandı 50 yaştan 30 yaş aralığında insanlar olduk. O yüzden aktif bir yer değil.

Seride herkes canlandı, seride edo tensei no jutsunun varlığı en iğrenç şeylerden biriydi.
Diğeri de Narutonun aslında tüm jutsulari öğrenecek imkani varken 2 jutsu bilmesidir.. çünkü çizer tam bir özürlü. Sasukenin kiz arkadaşı.

Millet baya takmıştı o dönem nasıl olurda Tobi Obito olur falan diye soğuyan çok olmuştu mangadan. Ben hala çok severim Narutoyu şu anki one piece'ten baya baya iyidir yani.
Eğer one piece son 200 bölüm olmasa mümkün değil ama nika olayindan sonra bende igrendim ne yalan söyleyeyim.

Tobi benim için gizemli ve acayip karizma bir karakterdi. Özellikle aşağıdaki sahnesinden çok etkilenmiştim, ama Obito çıkınca karaktere bir gram saygım kalmadı.

Tobinin tobi olarak varlığı mükemmeldi öyle de kalmaliydi.20 tane yeni ninja yaratmak zor geldi geçmişten birşeyler çıktı geldi önümüze anlamsiz yere.
Serinin en güçlü karakteri bu arada orochimarudur bunu kimse ciddi düşünmedi. Adam sıfırdan ordu yaratiyor.

Benim en beğendiğim seri jujutsu kaisen bu sıralar bayılıyorum hepinize tavsiye ederim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık