Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

MangaTürk YouTube Kanalı

Kolay gelsin İsmail, başarılar diliyorum. Son videoyu ormanda çekmişin, mangaturk ormanı ne alemde?
Bugün çok fırtına vardı, o tarafa gidemedim. Yarın güneş görünüyor gideceğim video atarım. Ormanın bir kısmı 2016 yılında yukardan kopan dağ neticesinde evle birlikte sele gitti ama çok fazla meyve ağacı var hala, onların bir kısmını söküp dikeceğim sele giden yerlere yarın akşam video atmaya çalışacağım.

Ellerine emeğine sağlık İsmail, MT organizesi ile dikilen ağaç ve orman nostalji yaşattı. Ağaçlara sahip çıktığın ve video çekip buraya attığın için teşekkürler. 👏

Anime mangaya eskisi gibi pek ilgim yok, ormanı görmek istedim. Ancak firsat buldukça videolarina da bakarım. Kolay gelsin.

Ellerine emeğine sağlık İsmail, MT organizesi ile dikilen ağaç ve orman nostalji yaşattı. Ağaçlara sahip çıktığın ve video çekip buraya attığın için teşekkürler. 👏

Anime mangaya eskisi gibi pek ilgim yok, ormanı görmek istedim. Ancak firsat buldukça videolarina da bakarım. Kolay gelsin.
2 yıl o selde kopan yere gidemedik, çünkü kopmaya devam etti. O yüzden bir süre bakımsız kaldı, bu kış iyi bir düzenleme yapacağım, büyük ihtimalle daha düzenli ve güzel olacak.

Videolarımı izleyen, beğenen ve abone olan herkese teşekkür ederim. Daha güzel anime manga videoları yapmaya calısıyorum, şu edit programlarını biraz öğrensem çok güzel olacak.

Abone olan arkadaşlar teşekkürler :) Aboneliğe devam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık