Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Sıradaki Gelişimi Ne Üzerine Olur?

Luffy'nin sıradaki gelişimi ne üzerine olur?

• Kullanılan toplam oy
    78
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben de G4 Lion Man + haki bekliyorum :) İlk sayfadaki resimler içerisinde aslan vahşi hayatın kralı olan bir hayvan, dolayısıyla bu mantıktan en güçlü şeklinde bakabiliriz. Yani Oda, en güçlüyü en sona sakladım der gibi. Bir de resme dikkat edersek aslan diğer hayvanlardan biraz daha büyük ve ön plana çıkacak şekilde çizilmiş. Sanki ona biraz daha dikkat edin der gibi. O yüzden yeni g4 yeni form+ silahlanma bekliyorum.
Evet benim de dikkatimi çekti , güzel bir tespit olmuş.Ama power up konusu olarak değil de daha özel bir kullanımı olan bir teknik olabilir gibi düşündüm.Mesela sadece kaçmak için kullanım tarzında. Luffy'nin o zamanlar düşünmüş olma ihtimali var gibi geliyor. Bm arcında da kaçmadan önce G4 kullandığı için başvurmamış olma ihtimali var.

Üye silindi 1004

Ya meyve uyanışı için kötü biri olmak gerekiyorsa. Sonuçta şeytanı uyandırıyorsun. Bir ihtimal.

Evet benim de dikkatimi çekti , güzel bir tespit olmuş.Ama power up konusu olarak değil de daha özel bir kullanımı olan bir teknik olabilir gibi düşündüm.Mesela sadece kaçmak için kullanım tarzında. Luffy'nin o zamanlar düşünmüş olma ihtimali var gibi geliyor. Bm arcında da kaçmadan önce G4 kullandığı için başvurmamış olma ihtimali var.
Kaçmak derken? Sanmıyorum. O resimdeki iki hayvanı konu alan teknik çıktı. Poundman- goril (şekil olarak da benziyor, zıplaması falan), Tankman-timsah(timsahların nasıl yemek yedikleri ve yedikten sonraki süreçte falan şekilleri tankman i anımsatıyor). Ayrıca Luffy'nin Leo Bazuka saldırısının ismi de aslanla alakalıydı. Culverin de yılanla alakalı. Dolayısıyla ben Lion Man'i çok yüksek ihtimalde tutuyorum. Bir de Lion Man güç olarak en güçlü g4 formu olabilir. Kaido'dan önce, Luffy onun yıkımcılarından birisiyle karşılaşır ve silahlanma + yeni g4 çıkaracak benim gözümde.

Oda batırmasın da . Meyve uyanışı yapacaksa illa özel bir şey beklemiyorum ama farklı ve bir o kadar etkileyici olsun . Haki kavramını da mesela sonradan oturttu ama seri iki yıl öncesinde bu bakımdan sıkıntılıydı.Aynı şey meyve uyanışında da olmasın .
Aynı fikirdeyim ama havalı olacağını düşünüyorum çünkü sık sık kullanacak sonuçta :ehe:

Kaçmak derken? Sanmıyorum. O resimdeki iki hayvanı konu alan teknik çıktı. Poundman- goril (şekil olarak da benziyor, zıplaması falan), Tankman-timsah(timsahların nasıl yemek yedikleri ve yedikten sonraki süreçte falan şekilleri tankman i anımsatıyor). Ayrıca Luffy'nin Leo Bazuka saldırısının ismi de aslanla alakalıydı. Culverin de yılanla alakalı. Dolayısıyla ben Lion Man'i çok yüksek ihtimalde tutuyorum. Bir de Lion Man güç olarak en güçlü g4 formu olabilir. Kaido'dan önce, Luffy onun yıkımcılarından birisiyle karşılaşır ve silahlanma + yeni g4 çıkaracak benim gözümde.
Şöyle açıklayayim benim aklımdaki yeni G4 formunu.Luffy ve yanındaki bir çok kişiyi alıp hızlıca uzaklaşacağı bir form. 4 ayaklı mı olur yoksa uzun kollarıyla tutup havada mı uçurur bilmiyorum ancak kaçmak ile alakalı olacağını düşünüyorum. Ama çıkarım yapacak olsaydım ,Kaido'nun adamları sağlam basıyorlar . Olağan gücünü yumruklarına yoğunlaştırdığı bir forma geçme ihtimali de oldukça yüksek bana göre.

Snake Man atakları serinin en şekil atakları bence.

Undeground oyununda araba çok hizlaninca her şey böyle şerit çizgi gibi olurdu. Çok hoşuma giderdi. Şimdi Luffy'nin atakları o hissi veriyor. :D

Snake Man üzerinden yürüsün isterim.

Malumunuz Luffy'nin cinsel organı da uzayabiliyormuş, bunu öğrendik. Neden bir penis man görmeyelim? Genç delikanlı, sertleşme sorunu da yaşamıyor(maşallah armamenti kuvvetli, her yere koka), çok can yakabilir. Bence bu soru irdelenmeli, E. Oda yaratıcı adam döksün artık kağıda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık