Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Sıradaki Gelişimi Ne Üzerine Olur?

Luffy'nin sıradaki gelişimi ne üzerine olur?

• Kullanılan toplam oy
    78
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G5 e daha çok var zaten g4 şuanda gelişecek başka tekniklerle çoğu düşmana yeterli olacaktır çok etkili bir form.Meyve uyanışına gelecek olursak meyve uyanışının one piece evreninde bir insanın ulaşacağı en büyük güç olacağını düşünüyorum çünkü ortaya dehşet bir güç çıkıyor dikkat ederseniz şuana kadar gördüğümüz meyve uyanışları karakterlerin maksimum seviyelerindeki en güçlü hallerinde sahip oldukları ve luffy e karşı artık yapacak hiç birşeyleri kalmadığında kullandıkları bir teknik kata da dof da artık en son çıkış yolu olarak meyvelerinin uyanışına başvurdu bu yüzden luffy nin meyvesinin uyanmasına biraz daha süre olduğunu serinin son demlerinde ulaşacağı bir seviye olarak görüyorum.En olabilecek ihtimal g4 ün etkili bir forumuyla beraber silahlanma hakisi gibi duruyor.

zamanında bir teoride okumuştum. Oda küçükken hep 1600cc 5 vitesli bir arabaları olsun istiyormuş. o yüzden one piecede 1600 bölüm olacakmış ve luffyde 5 vitesli olacakmış.

Luffy'nin BM arcında aldığı en önemli gelişim Haki üzerineydi. Diğer Arclarda da hakinin diğer türlerine ilişkin gelişim gösterir.

Kenbunshoku = BM arc
Busoshoku = Wano Arc
Elbaf Arcı (Belki Shanks) =
Haoushoku

BB = Meyve Uyanışı

Karakter, olgunluk, zeka ve b.haki arasında kararsızım.
Luffy nin olgunluk ve zeka konusunda herhangibir gelişim göstereceğine dair inancım yok böyle gelmiş böyle gider bu :D Ama karakteri bm arcından sonra değişti bu açık davranışları bakışları değişti bunu son bölümlerde hissedebiliyorum net olarak büyük bir özgüven oluştu katakuriden sonra.

Luffy nin olgunluk ve zeka konusunda herhangibir gelişim göstereceğine dair inancım yok böyle gelmiş böyle gider bu :D Ama karakteri bm arcından sonra değişti bu açık davranışları bakışları değişti bunu son bölümlerde hissedebiliyorum net olarak büyük bir özgüven oluştu katakuriden sonra.
Zaten açık açık bence b.hakide seviye atlar yazmışım harbiden. :hhh: Meyve uyanışı yapacağını sanmıyorum bu ark. Bence Oda da lastiğin uyanışını düşünüyordur.

Leorio’nun yumruk saldırısının gatling versiyonunu falan yapar belki.
Uzak mesafeye yumruk atabiliyor zaten ya.

Belki Dof gibi her yeri lastikleştirip Netero gibi sayısız yumrukla saldırabilir de çok abartı olur o da.

Kata ile meyve benzerliği olduğundan benzer şeyler olabilir bence mochi ile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık