Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Luffy'nin Meyvesi Hakkında

Ben Luffy'nin meyvesinin aslında Asbest Meyvesi olabileceğini düşünüyorum. Asbestin özelliklerine bakalım;

- Isıya çok dayanıklı bir maddedir, demirin erime sıcaklığında erime belirtileri gösterir (Luffy, Kaido'nun ateşinden etkilenmemişti).
- Son derece esnektir ve gerilme direnci aşırı fazladır, benzer kalınlıkta bir çelik telden daha sağlamdır (Luffy'nin esneme ve gerilme gücünü biliyoruz).
- Elektrik iletkenliği çok düşüktür ve yalıtkan maddelerden biri kabul edilir (Luffy elektrik tabanlı saldırılardan ve yıldırımlardan etkilenmiyor).
- Birçok kimyasal maddeye karşı dayanıklıdır (Luffy'nin zehirden kurtulması ve bağışık hale gelmesi bu sayede gerçekleşmiş olabilir).
- Birçok mikroorganizma ve bakteriye karşı dayanıklıdır (Luffy hayatı boyunca hiç hasta olmamış).
- Çeşitli maddeler ile kolay karışır ve şekil alır (Luffy'nin kendini ne şekillere soktuğunu biliyoruz. Yumruklarının havada yön değiştirmesi de bu sayede olabilir).

Bu özelliklerin hepsini bünyesinde barındıran doğal ya da yapay bir başka madde daha yok. Ayrıca dünya genelinde kullanılması yasaklanmış bir maddedir. Dünyamıza uyarlarsak, adı bu yüzden değişmiş olabilir. Öylesine uydurdum, ciddiye almayın.
Abdest meyvesi diye okudum. Bu kadar badireyi başka türlü atlatamaz diye düşündüydüm.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık