Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Luffy'nin Meyvesi Hakkında

1043 bölümü ilgimi aşırı çekti araştırmalara koyuldum bende. Bu konu tahminlerimden ibarettir sizlerinde değerli fikirleri güzel bir konu olacağını düşünüyorum.

Daha önce @Smoker ait olan bir konu olan meyvelerin evrimleşmesi ile ilgilidir.

- Luffy öldüğünde gomu gomu no mi evrimlesir kaucuk meyvesine dönüşür.

- odanın reankarnasyon olaylarına girecegini sanmiyorum irade olayına giriş yapıp 800 yıldır bu iradeye sahip birini bekliyordu joyboy.

- wbnin ölürken karasakal hakkında sen değilsin beklenen demesi, kaidonun lastik meyvesinin bu şekilde hareket edemez demesi. Hem iradenin hemde meyvenin evrimleşmesi luffy nin beklenen kişi olduğu nitelikte.

- luffy uyanır uyanmaz katakuriye ilgili flashback görmemiz mümkün çünkü meyvesine en yakın kişi o. Uyanışı onun gibi kullacagi belli fakat bazı avantajları olacak.

- kaucuk özellikleri mükkemmel gerilim, yuksek elastik, elektriksel özellikler, aleve dayanıklı, ates söndürücü.

- luffy bu meyveyi kullanırken en vurucu özelliği kendini yenileme ve iyileştirme olacaktır. Sebebi yara alan yerin bitki özü ile kendisini yenilemesi ki. Doflamingo, bigmom, law, uyanmış zoanlar bir dünya kendini iyileştiren kişi var.

- son birşey forumda luffye lütfü diye yazanlara kızıyordum mobilden t9 allah belanı versin otomatik çeviriyor.
Mobilden yazdım yazım hataları için kusra bakmayın.

1043 bölümü ilgimi aşırı çekti araştırmalara koyuldum bende. Bu konu tahminlerimden ibarettir sizlerinde değerli fikirleri güzel bir konu olacağını düşünüyorum.

- odanın reankarnasyon olaylarına girecegini sanmiyorum irade olayına giriş yapıp 800 yıldır bu iradeye sahip birini bekliyordu joyboy.

- wbnin ölürken karasakal hakkında sen değilsin beklenen demesi, kaidonun lastik meyvesinin bu şekilde hareket edemez demesi. Hem iradenin hemde meyvenin evrimleşmesi luffy nin beklenen kişi olduğu nitelikte.

- luffy uyanır uyanmaz katakuriye ilgili flashback görmemiz mümkün çünkü meyvesine en yakın kişi o. Uyanışı onun gibi kullacagi belli fakat bazı avantajları olacak.

- kaucuk özellikleri mükkemmel gerilim, yuksek elastik, elektriksel özellikler, aleve dayanıklı, ates söndürücü.

- luffy bu meyveyi kullanırken en vurucu özelliği kendini yenileme ve iyileştirme olacaktır. Sebebi yara alan yerin bitki özü ile kendisini yenilemesi ki. Doflamingo, bigmom, law, uyanmış zoanlar bir dünya kendini iyileştiren kişi var.

- son birşey forumda luffye lütfü diye yazanlara kızıyordum mobilden t9 allah belanı versin otomatik çeviriyor.
Güzel teori ama Luffy'nin meyvesi değil şapkası uyandı bence.

Çok güzel bir yönden ele almışsınız çok mantıklı ama oda sensei bunu düşünür mü o biraz zor

Bence Joy Boy meyvenin sahip olduğu ün.Bu yüzden yiyenler Joy Boy diye anılıyor.Luffy’nin ateş çıkarması esnek olması elektrik muhabbeti bunlar parça parça.Luffy çocuk yaşta yediği için lastik sanıldı ama aslında meyvesi tüm elementleri kullanabiliyor olacak.Ben fizik yada kimya bilimlerine ait akademik bir element kavramı tanımı isimli bir meyve olucak diyorum.Meyvelerin bir ruhu var ve Luffynin meyvesi önceki kullanıcıların özelliklerini taşıyor bence.Miras almak/ Beklenilen D. ve Joy Boy olay bu.

Son düzenleme:
Kauçuğa çok yakın duruyor, ama düşünüyorum düşünüyorum Gorosei neden bir kauçuk meyvesinden korksun bulamıyorum. Neden Yıldırım, Magma, Işık, Karanlık gibi logialar veya mistik zoanlar değil de kauçuktan korkup isim değiştirsinler? İşte burada tıkanıyor her şey bende.

Kauçuğa çok yakın duruyor, ama düşünüyorum düşünüyorum Gorosei neden bir kauçuk meyvesinden korksun bulamıyorum. Neden Yıldırım, Magma, Işık, Karanlık gibi logialar veya mistik zoanlar değil de kauçuktan korkup isim değiştirsinler? İşte burada tıkanıyor her şey bende.
Kendini yenileyebilme, g4 yüksek gerilim, darbe dayanıklılığı (kaucuk)

800 yıldır uyanmayan meyveyse joyboyun meyvesi ama özelliği ne diye düşünürsek uyanışı sıkıntı demekki. 1044'de belli olacak her şey.

Kendini yenileyebilme, g4 yüksek gerilim, darbe dayanıklılığı (kaucuk)
Katakuri'nin meyvesi de bu özelliklere hemen hemen sahip gibi. Ayrıca Dof'un meyve de. Bunlar bana yetersiz geliyor nedense :(

800 yıldır uyanmayan meyveyse joyboyun meyvesi ama özelliği ne diye düşünürsek uyanışı sıkıntı demekki. 1044'de belli olacak her şey.
Uyanıştan ziyade ben meyvenin kendisini merak ediyorum. Adı değiştirilmişse lastik değil demek ki bu. Meyvenin adı bile belli değilken uyanışını merak etmiyorum. Bana net bir isim lazım. :D

Bence Joy Boy meyvenin sahip olduğu ün.Bu yüzden yiyenler Joy Boy diye anılıyor.Luffy’nin ateş çıkarması esnek olması elektrik muhabbeti bunlar parça parça.Luffy çocuk yaşta yediği için lastik sanıldı ama aslında meyvesi tüm elementleri kullanabiliyor olacak.Ben fizik yada kimya bilimlerine ait akademik bir element kavramı tanımı isimli bir meyve olucak diyorum.Meyvelerin bir ruhu var ve Luffynin meyvesi önceki kullanıcıların özelliklerini taşıyor bence.Miras almak Beklenilen D. ve Joy Boy olay bu.
Bnha mı bu ya miras olayı filan herkesin meyvesi sadece bir işlevi varken bu meyve neden 5 özellikle geliyor yav shdh

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık