Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin En Zorlama Zaferi

Luffy'nin En Zorlama Galibiyeti

• Kullanılan toplam oy
    529
Luffy'nin rakiplerinin de plot armor sahibi olduğunu kanıtlayan örnekler işte.Dof'ta da vardı bu plot armor.Tek g4 darbesi daha yese pipetle beslenecekti ama Luffy onun yerine beklemeyi seçti xd.
Bu konuda düşüncesiz mesajlar atıp duruyorsun.Adamın orada hakisi bitti.Çok haki harcadığı için Law onaylı.G4 hakiyle çalışıyorsa çok benzin yakmış yani kısacası.Ki bir tane daha vurabilse işini bitiremeyecek o senin hayalin.Kkg gibi şehir havaya kaldıran vuruşla anca kapandı bilinci.

En son king kong gun atarken fb giriyor biliyorsunuz.Orada üzerine basa basa vurgulanıyor kkgnin kong gun'un işe yaramadığı yerlerde kullanılması gerektiği.Yani Doflamingo'nun final tekniği kong gun üstü olduğu kesin bir kere.Adam kong gun o mızrak tekniğini kırmaya yetmeyeceği için kkg ile sonlandırıyor dövüşü.Yazar öyle kurmuş kafasında işte dengeleri.

Arlong, bellamy, lucci, hordy jones hariç alayı allah muhafazayla, mangaka şikesi ve türlü türlü saçmalıkla kazanılmıştır.Sabaody'de çok mutlu olmuştum mesela ben. Bir kerede tokat yesinler bükemeyecekleri bilekten. Seriyi mahvetme istersen 100 senede bitir. Ama böyle de olmaz ki yani. Bu arctan sonra belki bırakmayı bile düşünüyorum. Zamanıma yazık. Kaç senedir nedir çektiğimiz ya gittikçe kötüye gidiyor seri.

Son düzenleme:
Enel zorlama mı ? Saçma olan ne Elektriğin lasitiğe hasar verememesi mi ?

Katakuri savaşı zorlama değildir. Katakuri o savaşa dövüşecek gücü olduğu halde devam etmiştir. Yemin edebilirim ama kanıtlayamam.

En zorlama galibiyeti tartışmasız Crocodile savaşıdır. Arada çok uçuk fark olması gerekirken G2, G3 bilmeyen Luffy'e kaybetmiştir.
Enel'in mantrasının o kadar övülmesine karşın tırt çıkması, altını metali vesaire oyun hamuru gibi şekillendirebilmesine rağmen sadece Luıffy'nin koluna bir tane top yapıştırmakla yetinmesi oysa gemiden düşmeden en savunmasız anında Luffy'nin tüm vücudunu kaplasa onunla işi bitecek. Hepsini geçtim o son darbeyi yiyeceğini bile bile önünde mal gibi beklemesi, en aptal adam bile yapmaz bunu. Gerçi tüm bunları kendini beğenmişliğine ve tanrı komplexine, egosuna falan yorabiliriz ama bana zorlama geliyor yani. Yoksa elektrik falan değil mesele o zaten One Piece evreninin kendine haslığı aynı en iyi çelikten daha sert bisküvinin olabilmesi gibi.
Zorlama gelen Luffy'nin kazanması da değil; Enel, Oda'nın gücünden en çok kıstığı karakter olabiliir.

Lucci gerçekten ideal bir dövüştü, şu zorlama işine bir çeki düzen verse en azından Luffy'nin dövüşleri seyre değer olacak.
Mis gibi dövüştü. Donut vakti gibi şeylerle dövüşü bölmeden akmıştı.

Katakuri seyir açısından iyi değildi yani? :D
O açıdan yazdığını sanmıyorum. Lucci dövüşü akıyordu, bak yukarıda da yazdım; hiç bölünmedi, tek seferde iş bitti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık