Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin En Zorlama Zaferi

Luffy'nin En Zorlama Galibiyeti

• Kullanılan toplam oy
    529
Bak onu unutmuşum Abartılmış lastik gücü... O olmasa Luffy de kızaracaktı ksksks

Izgara brokoli oldu ama hala Kami’ye inanmıyor kral... :a:
Ateşin daha fazla ısı ile karşılaşınca zarar gördüğü evrende :confused: milyonlarca voltluk yıldırım lastikten geçince rüzgar etkisi yaratıyor.

Oda'nın fizik öğretmenini bulup kendisi ile sohbet etmek isterdim bu sıkıntı ondan mı kaynaklanıyor yoksa malzemeden mi :oleyo2:

Ateşin daha fazla ısı ile karşılaşınca zarar gördüğü evrende, milyonlarca voltluk yıldırım lastikten geçince rüzgar etkisi yaratıyor.

Oda'nın fizik öğretmenini bulup kendisi ile sohbet etmek isterdim bu sıkıntı ondan mı kaynaklanıyor yoksa malzemeden mi :oleyo2:
Hahaha Söz konusu Luffy ise gerisi teferruattır... :ehe:

İlk seçenek şuna benziyor :

Hani böyle bir uyarı çıkar ya aynı şekilde.Böyle bir uyarı yapılıyorsa bilin ki tamamen hayal ürünü değildir olaylar büyük oranda gerçektir.:hhh:
Sıvama seçeneği de o hesap.Sıvama olduğu için ilk seçenekte sıvama yok yazılmış direk.:ehe:

Hahaha Söz konusu Luffy ise gerisi teferruattır... :ehe:
Lastik iletkenmiş o şey işte yani anladın sen onu xD

İlk seçenek şuna benziyor :

Hani böyle bir uyarı çıkar ya aynı şekilde.Böyle bir uyarı yapılıyorsa bilin ki tamamen hayal ürünü değildir olaylar büyük oranda gerçektir.:hhh:
Sıvama seçeneği de o hesap.Sıvama olduğu için ilk seçenekte sıvama yok yazılmış direk.:ehe:
:hhh:

Ateşin daha fazla ısı ile karşılaşınca zarar gördüğü evrende :confused: milyonlarca voltluk yıldırım lastikten geçince rüzgar etkisi yaratıyor.

Kaptanın acılarından bir gıdım alan Zoro'nun şaftı kayar. Aynı adam sonra bu balonun içine girer günün sonunda her yer kan olmuştur söylediği şey hiçbir şey yok olur. Zoro fanları onu yer ama bunu yemez.

:D

Üye silindi 1004

Anketi daha sağlıklı bir hale getirmek ister misiniz? Luffy'nin zorlama olmayan zaferi olarak çevirin. Hordy dövüşü bile zorlamaydı ve zorlamalık Luffy güçsüz diye değil, Hordy'den güçlü diye zorlamaydı... Luffy'nin zorlama olmayan bir dövüşü olamaz. Aynısı Enel dövüşü de için geçerli... Luffy'nin attığı yumruklar apartman yıkacak seviyeye gelmişti çoktan, hayatında hiç yumruk yememiş Enel'in ilk yumrukta komalık olması lazımdı. Croco dövüşündeyse Luffy'nin ölmesi ve seriyi Ace'in devralması gerekiyordu fakat malum onun ölmemesi söz konusu olmadığı için böyle bir şey olmadı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık