Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy vs Kizaru Akıbeti

Luffy vs Kizaru 2.Raunt Ne Olur?

• Luffy 2.Rauntta Kizaru'yu yener.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    9
Bu savaş bitmeden bizimkiler gemileriyle uzaklaşır.Ben amirallerin savaşıp yenilmesini çizeceğini beklemiyorum.İleride hepsinin katıldığı bir savaşta patates olmasını temenni ediyorum.

@SavaşkuşuMARCO ve @İtachi_27 yanılmış. Şaşırtmadı.
Luffy normal şartlarda zaten bu dövüşü orta zorlukla alır. Gear 5 formuna gerek duymadığı halde o forma girecektir tıpkı Lucci'ye karşı bu gücünü ortaya çıkardığı gibi burada da bu gücü göreceğiz. Luffy sağlam tokatlayacak.

Anlatıcının söylediğine göre bu olay kötü şöhretiyle anılacak. Yani donanmanın ve Dünya Hükümeti'nin aleyhine şeyler yaşanacak demektir. Eğer Hasır Şapka Filosu adaya gelirse Luffy'nin ve tayfasının adadan kaçması mümkün değil. Arkadaşlarını asla arkada bırakmaz Luffy.

Luffy'nin aleyhine yaşanacak bir olumsuzluk söz konusu bile değil. Luffy'nin bu bölüm sonunda söylediği söz sonrası Luffy'nin yenilmesini beklemek hayal olur. Tıpkı Wano da Numbers'lerden birini tokatlarken Oars'ı hatırladı ve tüm tayfanın ne kadar zorlandığını söylemişti ve artık çok güçlüyüm dedi ve tek başına Numbers'i teklemişti. Sabaody arcında çok büyük hüsran yaşamışlardı ve tayfa dağılmıştı. Bu arc onun telafisi olacak ve aynı olayın farklı bir yansımasını göreceğimizi düşünüyorum.
Bak ne demişim zamanında.

Ben de gear 5 dedim ama g4'le yenemeyeceği anlamına gelmez. Luffy dayak yiyerek kazanıyor zaten.

Luffy gemilere, devlere g4 açtı savaşta. Lucci'ye g5 açtı. Kizaru'ya da açacağı belliydi.

Kral haki ve ileri armament kullansa g4 iki türlü gidebilir. Kral haki kullanmazsa g5'te bile Kizaru şova devam edebilir.

G4 çok hantal kalırdı ama base formuyla çok uzun süre savaşabilirdi. Viteslerin arasındaki güç farkı artık çok azaldı G5 dışında. G2 ve G3 artık base formu sayılıyor zaten. Kaido'yu da bir şekilde tutuyordu bu şekilde. Kaido kum torbası gibi davrandığı için G4 daha etkili oldu ona karşı ama Kizaru'ya saldırı tutturamayabilir o formda. G5'e ihtiyaç duymasa bile (ki bence var) geçecekti çünkü hikâyede yeri olan bir form aynı zamanda. Sürekli gözümüze sokacak. Hemen G5'e geçmiş olmasının sebebi bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık