Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy vs Kizaru Akıbeti

Luffy vs Kizaru 2.Raunt Ne Olur?

• Luffy 2.Rauntta Kizaru'yu yener.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    9

1091.Bölümde Luffy ve Kizaru'nun karşı karşıya geldiğini gördük. Sizce Kizaru Luffy'i nereye kadar zorlayacaktır? Luffy Gear 5 forma gerek duyacak mı yoksa gerek duymayacak mı bilinmemekte. Yoksa Savaş yarıda kesilip sonuçsuz mu sonuçlanacak?

Eğer dövüş yarıda kesilmezse Oda illa Gear 5'i açtıracak bir noktada. Yarıda kesilirse dövüş hiç açamaz bence.

Luffy g5 açana kadar dayak yer. G4 ile ara sıra vurur. Ama net üstünlük kuramaz. Ama bu bizim için geçerli. Alpamise göre luffy dayak yerken bile dövüyor.
Luffy dayak yemez onu aklından çıkar.:D Denk bir kapışma olur. Ama Luffy daha baskınlaşır zamanla. G5'eihtiyacı yok yenmek için. Ama gücü varken neden kullanmasın. Kizaru G5'e girmeye zorlaması için yeni bir şey göstermesi gerek.

Sento'nun Ohara'dan daha beter olacak burası demesi ve kaçacaklarını söylemeleri üzerine savaşın yarıda kesileceğine net bakıyorum. Luffy, kısa süreliğine Kizaru'yu etkisiz bırakabilir. Kaçmalarına yeterli olur.

Bu zamana kadar Amiralleri hiçbir zaman tatmin edici birşekilde dövüştürmedi Oda. Yine dövüş doruklara çıkmadan yarıda kesilecek. Bizim ihtiyar gorosei de G5'i görmüş olacaktır mutlaka. Ben Kizaru'nun hain bir saldırıya uğrayıp Gorosei'ye öleceğini düşünüyorum. Luffy'e yenileceğini hiç ama hiç sanmıyorum. Kaido dövüşü benim için bir kıstas değil çünkü g5 gelene kadar Kaido çok fazla dövüşten geçti.

İki ihtimal var. Ya yarıda kesilir ya da Luffy kazanır. Üçüncü bir ihtimal yok. Eğer ikinci ihtimal gerçekleşecekse...Kendisini kısıtlaması için bir sebep olmayacağına göre vakti geldiğinde g5'e geçip tam güçte saldırır ve ampulü söndürür.

Luffy dayak yemez onu aklından çıkar.:D Denk bir kapışma olur. Ama Luffy daha baskınlaşır zamanla. G5'eihtiyacı yok yenmek için. Ama gücü varken neden kullanmasın. Kizaru G5'e girmeye zorlaması için yeni bir şey göstermesi gerek.
Luffy dayak yemez kısmına acayip güldüm akşam akşam.:hhh:Adamın dayak yemediği arc var mı üçü geçmez. xD
İki ihtimal var. Ya yarıda kesilir ya da Luffy kazanır. Üçüncü bir ihtimal yok. Eğer ikinci ihtimal gerçekleşecekse...Kendisini kısıtlaması için bir sebep olmayacağına göre vakti geldiğinde g5'e geçip tam güçte saldırır ve ampulü söndürür.
Kizaru tek başına iktidar olur diyorum bende :gamyon:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık