Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Luffy vs. Big Mom & Zoro vs. Kaido

Ryuma'nın yaptığını yapıp arc sonu Ryuma soyundan çıkacak adam.Arc başından beri bunu ince ince işliyor zaten o yüzden kelleyi alsa şaşırmam
Ama ben bir yonkoyu Luffy,diğerini Kid alacak ve ikisi arasında bu olaydan sonra Roger-Wb olayı gibi bi olayın başlayacağını düşünüyorum.Law da arada kaynar

Son darbeyi Luffy vurur, Kaido'yu indirecek kişi de Luffy olacak.

Fakat Kaido'nun ölümü başka bir konu. Kaido illa ki dövüş içinde ölmesine gerek yok. Kınlar ve Kaido dövüşüne küçük bir göz atalım, Kaido ne demişti; '' Beni öldürmenize izin verirdim, ama siz Kozuki Oden değilsiniz. Onun gibi bir samuray bir daha gözükmeyecek'' Sonraki bölümde de ölüm bir insanı tamamlayan parçadır tarzı bir şeyler diyordu. Roger ve Wb gibi ölmek istiyor kendisini.

Şu kısma tekrar dönelim ''Oden gibi canavar bir samuray gelmeyecek.'' ''Oden'den başka kimse Enma'yı kontrol edemedi.'' Zoro henüz Oden gücünde olmasa da Oden gücünde olacağını, onu geçebilecek bir kişi olduğunu söyleyebiliriz. Kaido'da da bunu görebiliriz, Zoro'ya beni öldür diyebilir. Unutmayalım Roger ve Wb ölümlerini, ölecekleri yeri kendileri seçtiler.

Ve tabi son bölümde Kaido, Kınlarda nasıl Oden'i hissetiyse Enma'da da Oden'i hissetti. Bu da Kaido'nun ölümünü daha anlamlı yapacaktır.

Kaido ve Big Mom tokatlayacak diyorum. Supernovalar da tecrübe kazanmış olacak. Sonrasında başka olaylar olur, ortalık karışır.

yazılıp çizilebilecek bir çok teori var ben ne kadar hyplansada bizimkilerin tarafa bi takviye geleceğini düşünüyorum şovlarını yaptılar ama yeterlimi plat armor ile bile güç bela :)

Kaido ölecekmiş gibi görünüyor. Hem diyaloglardan hem de bu adamın asla bi hapiste tutulamayacak biri olmasından belli. Kafasını alan zoro olur. Zaten hep boynuna atlıyor.

Dövüşten önce mi sonra mı olur onu bilemem. Ama luffy yumrukla kimseyi öldüremez bayıltır anca. Kaido’yu toplu indirirler zoro öldürür derim.

Kaido ölecekmiş gibi görünüyor. Hem diyaloglardan hem de bu adamın asla bi hapiste tutulamayacak biri olmasından belli. Kafasını alan zoro olur. Zaten hep boynuna atlıyor.

Dövüşten önce mi sonra mı olur onu bilemem. Ama luffy yumrukla kimseyi öldüremez bayıltır anca. Kaido’yu toplu indirirler zoro öldürür derim.
795.sayıda çok büyük bir savaş çıkaracağını söyleyerek giriş yaptı. Öyle basit şekilde gitmeyecek. ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık