Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Luffy vs. Big Mom & Zoro vs. Kaido

bence 5 nova vs kaıdo ve bm devam edecek 5 nova düşecek bm zayıflayan kaıdoya saldıracak ve o da düşecek ardından luffy vs kaıdo göreceğiz belki bitirici hamleyi zoro yapar
başlarda
zoro vs kınq
sanjı vs queen
kıd vs apoo
kıller vs hawkıns
law vs smoothıe
drake vs who's who
ınu+neko vs jack
denjıro vs sasakı
zoro-luffy-kıd-yamato vs kaıdo
marco-law-sanjı-jınbe vs bm
olur diyordum

Yamato, Sanji, Marco, X Drake gelmeyecek mümkün değil arkadaş. Marco ve X Drake aşağıyı bana salın dedi. Luffy ve Zoro takılmadan çatıya ulaştı Jimbei ve Sanji aşağıda kaldı. Yamato ise Veledi koruyacak. Koruma yapacak kadın çatıya çıkmaz yine de Yamato'nun babasıyla ilişkisinden dolayı belki ufak bir ihtimal

Şuanki halleriyle 5i bir yonko alamaz luffy ya g4 yeni form yada g5 açacaktır büyük ihtimalle oda anca kaido için bigmom ya kaçar yada biçer...

Keşke Wano eşleşmeleri konusunda yazsaydın. Bu bir teoriden çok düşünceler bütününe benzemiş. Yani teori diyebileceksekte çok ama çok zayıf bir teori olur.

Sadece tek bir dayanak noktası var o da Zoro'nun yön duygusunun ters olması nedeniyle, Ryuma'nın kestiği ejderha'nın tam tersinin kafasını kesecek olması. Mesela, bir başkası, Ryuma en güçlü o
Kılıç ustası, senin teorinle beraber Zoro'da en güçsüz kılıç ustası mı olacak diye sorsa ne diyeceksin?

Kulağa saçma geliyor değil mi bu soru? Burda demek istediğim sadece bu durum için tersini yapacak bir koşullu dayanak yok.

Mesela burda Luffy Wano'yu kurtarma sözü veriyor Kin'emon'a, Wano'yu kurtarmak içinse Kaido'nun indirilmesi şart, yani Luffy sözünü tutmayıp, Big Mom'a mı yürüyecek?

Luffy buna kişisel bir cevap/söz veriyor gibi geliyor bana.

Bunu geçtim, Luffy ve Kidd'in Udon hapishanesinde "Kaido'yu ben indireceğim" gibi bir laf yarışları vardı yanlış hatırlamıyorsam.(Bölümü bulamadım, yanlışsam belirtin ve bölüm sayısını hatırlayan varsa söylerse sevinirim :d)

Çok fazla Luffy'nin Kaido'yu alacağı vurgusu yapıldı. Dediğin gibi bir eşleşme düşünmüyorum.

Dediğin gibi kaido'nun başının kopacağının mesajını çok verdi oda. Kınlar bile kafa kopmadan bu iş bitmez diyordu. Ama kimin koparacağı tam kesin değil bence. Şu anlık zoro gibi gözüküyor ama bence kid için de ihtimal var.
Manyetizma gücü sayesinde onigashima'nın girişindeki kılıcı çekip kaido'nun kafasını kesebilir.
Bir de 977. Sayıda kid, kaido'nun kafasını koparıp gemiye asacağını da söylüyordu.
Buradan kaido'nun kafasını kid de alabilir gibi geliyor bana. Ama genel olarak teorine katılıyorum. Eline sağlık reis. :good:
Yanlış hatırlamıyorsam, Luffy'de Kaido'nun kellesini alacağım diyordu. Hatta ilk bu sözü Luffy'den duyduk.

Bu konu da düşüncem ise:

Kaido'nun kellesini Oda'nın gözdesi Luffy alacaktır. Zoo'dan beridir böyle düşünüyorum.

Son düzenleme:
Keşke Wano eşleşmeleri konusunda yazsaydın. Bu bir teoriden çok düşünceler bütününe benzemiş. Yani teori diyebileceksekte çok ama çok zayıf bir teori olur.

Sadece tek bir dayanak noktası var o da Zoro'nun yön duygusunun ters olması nedeniyle, Ryuma'nın kestiği ejderha'nın tam tersinin kafasını kesecek olması. Mesela, bir başkası, Ryuma en güçlü o
Kılıç ustası, senin teorinle beraber Zoro'da en güçsüz kılıç ustası mı olacak diye sorsa ne diyeceksin?

Kulağa saçma geliyor değil mi bu soru? Burda demek istediğim sadece bu durum için tersini yapacak bir koşullu dayanak yok.

Mesela burda Luffy Wano'yu kurtarma sözü veriyor Kin'emon'a, Wano'yu kurtarmak içinse Kaido'nun indirilmesi şart, yani Luffy sözünü tutmayıp, Big Mom'a mı yürüyecek?

Luffy buna kişisel bir cevap/söz veriyor gibi geliyor bana.

Bunu geçtim, Luffy ve Kidd'in Udon hapishanesinde "Kaido'yu ben indireceğim" gibi bir laf yarışları vardı yanlış hatırlamıyorsam.(Bölümü bulamadım, yanlışsam belirtin ve bölüm sayısını hatırlayan varsa söylesin)

Çok fazla Luffy'nin Kaido'yu alacağı vurgusu yapıldı. Dediğin gibi bir eşleşme düşünmüyorum.

Yanlış hatırlamıyorsam, Luffy'de Kaido'nun kellesini alacağım diyordu. Hatta ilk bu sözü Luffy'den duyduk.

Bu konu da düşüncem ise:

Kaido'nun kellesini Oda'nın gözdesi Luffy alacaktır. Zoo'dan beridir böyle düşünüyorum.
Kaido'yu indireceğim dediğini hatırlıyorum ama kafa almayı hatırlayamadım.
Luffy'nin kaido'nun kellesini almasını en çok ben isterim ama luffy'nin rakiplerini öldürmeme gibi bir huyu olması beni düşündürüyor. Ve kaido'nun kafasının kopmasının mesajı çok verildi.
Hem hadi luffy kaido'yu öldürecek diyelim. Nasıl kesecek? Aklıma tek yeni bir G4 formuna geçip onigashima nın girişindeki kılıcı alıp kesmesi geliyor ama oda bu kadarını düşünmez bence.
Bu arada bahsettiğin sayı 926. Sayı. Sanırım.

Kaido'yu indireceğim dediğini hatırlıyorum ama kafa almayı hatırlayamadım.
Luffy'nin kaido'nun kellesini almasını en çok ben isterim ama luffy'nin rakiplerini öldürmeme gibi bir huyu olması beni düşündürüyor. Ve kaido'nun kafasının kopmasının mesajı çok verildi.
Hem hadi luffy kaido'yu öldürecek diyelim. Nasıl kesecek? Aklıma tek yeni bir G4 formuna geçip onigashima nın girişindeki kılıcı alıp kesmesi geliyor ama oda bu kadarını düşünmez bence.
Bu arada bahsettiğin sayı 926. Sayı. Sanırım.
Zoo'da böyle bir şey demiş olması lazım diye hatırlıyorum ama bölüm sayısını hatırlayamadım.

O konuyu ise pek düşünmedim ama doğru bir noktaya parmak bastın. Elbet böyle bir şey demişse bir yolunu bulur yapar diye düşünüyorum.

Seride kılıç ustalarında ki en büyük eksik kafa kesme sahneleri. Yaş şeyinden dolayı bunu yapmıyor ama çok güzel sahneler çıkardı şimdiye kadar. Kaido'nun kellesini alırsa çok epic olabilir ama Luffy'nin önüne geçer diye bu ihtimali az görüyordum. Eğer Luffy Bm'yi indirirse dediğin olabilir. Luffy'nin her türlü bir yonkouya son vuruşu yapması şart. Tayfa da 2 tane yonkou katili olur hoş olur :D

Oda Luffy’ye birini asla öldürtmez. Ve Kaido’nunda ölmesi gerek. Ortada bir sürü gönderme mevcut Zoro üstünden bu konu için. Evet Kid de adam öldüren biri ama Wano efsanesi Ryuma’nın ejder kesme efsanesini... Zoro varken, Kid mi gerçekleştirecek yani? Ya da Law mı? Killer mı? O kelle bence de Zoro’nun :D

Nasıl vs olur bilmem ama Zoro'nun son darbeyi vurması için çok büyük bir altyapı hazırlandı. Belki Kaido yenilir ve tam ayağı kalkıp birine süpriz saldırı yapacakken Zoro kelleyi koparır son saldırı ile.

Ben big momın ya kaçacağını yada işler terse dönünce kaidoya ihanet edeceğini düşünüyorum.Korsan ittifaklarında ihanet çok fazla dillendirildi.Birde luffy özellikle kaido için çalıştı.Başkasına bırakmaz gibi.Son vuruşu Zoro yapsada olur sonuçta ikiside aynı geminin kaptanı ve sağ kolu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık