Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy ile Shanks Karşılaştığında Ne Olacak?

Luffy ile Shanks karşılaştığında ne veya neler olacak ?

• Teori 1

• Teori 2

• Teori 3

• Teori 4

• Teori 5

• Teori 6

• Teori 7

• Teori 8

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Şu olacak.

Shanks : Daha Mihawk seviyesine gelememişsin yeğenim o seviyeye gel de öyle gel.
Luffy : Zoro ben Mihawk'ı alacağım sen Shanks'e git demişti.
Shanks : Kusura bakma da Zoro seni yemiş bunun yerine 40 fırın ekmek daha yemesi gerekirdi.

Nerden anlıyım trollük olduğunu yav.:/ Kaido vs Shanks anketindeki yorumlarından sonra trollüğüne değil ciddi yazmışsındır diye düşündüm.:/
Hatırlayamadım ki bir sürü şey yazdım oraya. :/

Hadi şimdi ciddi yazayım. Luffy ve Shanks kesinlikle buluşacaklar. Shanks'ın mezarında buluşma işi yalan bana göre. Buluştuktan sonra ölür ölecekse. Neyse işte, Luffy şapkayı verecek. Shanks da aldıktan hemen sonra tekrar Luffy'ye iade edecek bu artık senin bir parçan diyerekten.

Hatırlayamadım ki bir sürü şey yazdım oraya. :/

Hadi şimdi ciddi yazayım. Luffy ve Shanks kesinlikle buluşacaklar. Shanks'ın mezarında buluşma işi yalan bana göre. Buluştuktan sonra ölür ölecekse. Neyse işte, Luffy şapkayı verecek. Shanks da aldıktan hemen sonra tekrar Luffy'ye iade edecek bu artık senin bir parçan diyerekten.
Zaten ikisinin vs atma ve ikisinden birinin ölüp diğerinin ölenin mezarına gelmesi gibi bir olayın ihtimali yok.Onun dışında her şey olabilir.

Şunun gibi bir şey gayette olabilir aslında.

Teori 5 *

*Vs olmaz Shanks Luffy'i şapkanın onda kalması gerektiğine ikna eder. Sonra Teach veya dünya hükümeti ile savaşırken Luffy'nin yanında yer alır. İşin çoğunu yapar ve ölür.

-Senin tayfandan daha iyi bir tayfa toplayacağım.
-ooh, demek bizi geçeceksin, o zaman şapka sende kalsın.
Özetle diyalog bu. Büyük ihtimal tam tayfa karşılıklı Davy Back Dövüşü olacak. Nişancılar, sağ kollar, aşçılar, dümenciler, rotacılar, mucitler ve tabi ki kaptanların karşılıklı kapışması şeklinde bir dövüş.
Yenenin kim olacağını söylemeye gerek yok.

Son düzenleme:
Yıllar önce bir Fan tarafından çizilen bir senaryo vardı orda Shanks ölüyordu. Bence teori 6 veya 7 ye benzer bi olay yaşanıcak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık