Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy ile Shanks Karşılaştığında Ne Olacak?

Luffy ile Shanks karşılaştığında ne veya neler olacak ?

• Teori 1

• Teori 2

• Teori 3

• Teori 4

• Teori 5

• Teori 6

• Teori 7

• Teori 8

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
-Senin tayfandan daha iyi bir tayfa toplayacağım.
-ooh, demek bizi geçeceksin, o zaman şapka sen de kalsın.
Özetle diyalog bu. Büyük ihtimal tam tayfa karşılıklı Davy Back Dövüşü olacak. Nişancılar, sağ kollar, aşçılar, dümenciler, rotacılar, mucitler ve tabi ki kaptanların karşılıklı kapışması şeklinde bir dövüş.
Yenenin kim olacağını söylemeye gerek yok.
100 gün süren davy back dövüşü görürüz artık :D

Ben shanks ile dövüşecegine inanmıyorum şahsen. Bence final arc teach olacak ve shanks ile birlik olacaklar o dövüste shanks ölürse bilemem.
Ayrıca serinin en gizemli adamı ve tayfası olan grubu neden bu kadar yücelttiniz onuda anlamıs degilim yani.
Bizim tayfanın onların altında kalacagına baya eminsiniz. Güçlerini bilmediğiniz gruba güven sonsuz ama bizimkilere yok.
Onuda geçtim big mom arcından sonra sag kol sol kol neyin koluysa artık bir numaralarını göstermedi oda sensei. Shanks ile bir dövüs olsasa tayfaca, beklentiniz yüksek olmasın

Luffy Kaido ile savaşmaz çünkü Luffy Wano'ya vardığında Kaido Reverie'yi basar ve öldürülür.

Luffy Wano'yu toparladıktan sonra Bigmom'ı indirmeye geri döner WCI'da. İndirir.

Karasakal-Kızılsaç tayfalarının kapışması başlamıştır ve Luffy savaşa yetişir. Bu sefer de perte çıkan Shanks'dır, gözucuyla Luffy'i görür. Law, Chopper ve Kızılsaç tayfasının doktoru Shanks'a tıbbi müdahale eder. Bu esnada denizciler savaş meydanına damlar. Teach ve tayfası kaçar. Luffy Teach'e bilenir ama Shanks'ın yanından da ayrılmaz. Tüm filoyla birlikte Kızılsaç korsanlarının adalarından birine geçerler.

Shanks ayıldığında şapkayı kucağında görür, Luffy'i sorar. Luffy tüm filosuyla birlikte Teach'i aramak üzere açılmıştır.
Harika senaryo, böyle olmasını çok isterim fakat ne yazık ki Oda'dan hiç böyle bir şey beklemiyorum. Ama çok beğendim.

Teori 4. Hep final Shanks vs Luffy olur diye düşündüm. Hala da öyle düşünüyorum, fanboyluk da var bu düşüncemin içinde, ama Shanks'ın şapka olayı falan var ve hatırladığım kadarıyla Luffy ta en başında Shanks'ı, kendi tayfasıyla yenip KK olacağını söylemişti.

Neden bilmiyorum ama sanki Luffy şapkasını Coby'e teslim edecekmiş gibi geliyor.

Shanks Teach tarafından öldürülecek bence.

Seri sonunda shanksın yaşama ihtimali olduğunu düşünmüyorum onu tabiki luffy öldürmeyecek.Çoğu teoride geçtiği gibi onu büyük ihtimalle teach bitirecek.Maziden gelen bir husumet var aralarında bu mf de karşılaşmalarında çok net hissedildi.İkisinden biri diğerinin sonunu getirecektir teach luffy tarafından inmesi kesin olduğuna göre maalesef kızıl kafanın sonu parlak görünmüyor.Luffy bm ve kaidoyu indirdikten sonra bu haberi alınca teach e gider onu indirir.İndirdikten sonra şapkayı shanksın mezar taşına koyar.Son boss teach olmayacaktır son savaş akaiunu ve dünya hükümeti ile olacaktır.Akaiunuyu öldürüp ace in intikamını aldıktan sonra dünya hükümetiyle bir şekilde sulh yapar ve denizcilerin başına coby geçer.(akaiununun inmesinde kesinlikle luffy e yardımı olacak.)Ha birkaç cümlede bunları yazdıkta ömrümüz yetermi bunları görmeye ayrı mesele :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık