Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Logia vs. Mitolojik Zoan

• Kullanılan toplam oy
    139
Logiada pek risksiz sayılmaz. Bilinen meyvelerde Kar/Duman/Çamur bunlar logia koruması dışında nerede ise işlevsizler. Karanlık ise koruma dahi sağlamıyor sıradan bir insan için felaket senaryosu çünkü çektiğin acıda katlanacak. Yapışkan/Gaz/Kum meyvelerine orta halli diyebiliriz. Lav/Soğuk/Işık/Ateş/Elektirik 5 lisi ise üst seviye meyveleri temsil ediyor.
Kısaca oranlarsak ;
12/5 gerçek bir güç artışı
12/1 felaket
12/3 orta derece
12/3 kötü
Durumu söz konusu. He bana dokunulmazlık yeter diyorsan 12/11 şansın var.

Logia tabi. Ne derece güçlü olacağımız belli değil sonuçta. Şimdi gidip Usopp'a anka meyvesini versen hiçbir şey yapamaz. Ama logia her türlü yürür.

Bunun meyvelerden ziyade kişinin potansiyali ile alakalı olduğunu düşündüğüm için iki meyve türü benzer sonuçlar verebilir.
Potansiyali yüksek ve zeki biri için meyve ikinci planda kalır bana göre. Seçme sansı olsa mistik seçmek isterdim geriye kalan şey var olan potansiyali maksimum kullanmak ve gelişmek için gösterilen iradeden ibaret olduğunu zannediyorum.

Normal bir insan olarak tabi ki logia seçerim ama zoanın türünü bilsem ve bu da ejder zoanı olsa kralı gelse logia seçmem :) ejderlere karşı bir sempatim var :)

Bu arada normal zoanlar dan bahsetmiyoruz, gerçek anlamda mistik zoan olacak. Zürafa, kaplan, aslan neymiş:artiz: Zürafa, kaplan, aslan olsa bile mitlerde geçenlerinden olacak:p

Ama dokunulmaz değilsin.
Logia'lar da dokunulmaz sayılmaz, daha Loguetown'da bile kairoseki ağ kullanıyordu denizciler, Viper gibi birisi bile kairoseki bulup kullanabiliyor, üstelik her logia elementinin bir antisi var, bir tek antisi olmayan yami yami no mi'nin de fazladan acı alma gibi bir olayı var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık