Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Logia vs. Mitolojik Zoan

• Kullanılan toplam oy
    139
ben olsam mistik seçerdim.şuana kadar 2 tane gördük ve hiçte boş meyve değiller.az kendini kassan çalışsan zaten üst sevyelere çıkma ihtimalin yüksek bu meyvelerle.logia seni yeni dünyaya kadar sıkıntısız taşırda sonrada caribonun haline düşersin.yoldan geçen tek atar.logia sahipleri genelde fiziksel ve mental açıdan zayıf oluyor(amiralleri katmayın).çünkü yeni dünyaya kadar darbe almamış hiç zorlanmamış oluyorlar.

Nadirlik açısından mistik daha önde zoanda gördüğümüz duman veya çamur zoanlari çıkarsa tamamen işe yaramaz da olabilir ama.
duman & çamur işe yaramaz deme bence.

Çamur şuana kadar gördüğümüz en nadide meyvelerden. Teach haricinde içine canlı/cansız "şey" çekmeni sağlayan bir meyve. Süper bir meyve bence.

ben olsam mistik seçerdim.şuana kadar 2 tane gördük ve hiçte boş meyve değiller.az kendini kassan çalışsan zaten üst sevyelere çıkma ihtimalin yüksek bu meyvelerle.logia seni yeni dünyaya kadar sıkıntısız taşırda sonrada caribonun haline düşersin.yoldan geçen tek atar.logia sahipleri genelde fiziksel ve mental açıdan zayıf oluyor(amiralleri katmayın).çünkü yeni dünyaya kadar darbe almamış hiç zorlanmamış oluyorlar.
http://www.korsanfan.com/forum/konu/14021-en-guclu-zoan-seytan-meyvesi

Demem o ki "mistik" seçme şansın yok. Zoan alıyorsun bahtına ne çıkarsa (eğer Sanji ve Teach gibi hangi meyve ne güçte olduğunu bilmiyorsan.)

Bir Lav var bir Buz var birde çamur yapma yani. :D İçinden taramalı çıkartıyor oov büyük başarı. O meyve sadece naklinye işinden en sağlam meyvelerden olur başka olayı yok.

Dumanda ise bir CC nin meyvesine bak birde Smoker ın meyvesine. :/
Çamur'u kullanan kişi yüzünden aşağılamanın mantığını anlamış değilim. Şöyle bir durum ki Gomu Gomu No'yu her hangi biri kullanmış olsa Luffy dışında çok dandik deyip geçebilirdik. Çamur Logia'sı bence dediğim gibi kişisi yüzünden es geçilen bir meyve. Buz ve Lav'dan daha etkili olabilecek bir meyve. Potansiyeli ço kdaha yüksek.

Kardeş omo reklamlarınınmı gazına geldin bu nasıl pozitif bi bakış açısıdır çamura karşı buz ve lavdan daha etkili olmak falan ne yaptın sen öyle

Çok riskli duman logiası gelebilir ama sanırım riski göze alırdım diğerlerine nazaran %10 şans var.Logia.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık