Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Logia vs. Mitolojik Zoan

• Kullanılan toplam oy
    139
bir kişiyi tek başına Logia adam eder bilinen örnekleri var ama pek çok kardeşin dediği dibi kalbur üstüysen yada olmayı düşünüyorsan Mythical Zoan tek geçer ben sanmıyorum ki Mythical Zoan'ın içinde aslan zoanından aşağı bir meyve olsun:respect:

East Blue sahillerinde ufak bir gezintiye çıkmışken bir keko tarafından bıçaklanarak ölme ihtimalimi ortadan kaldıracağı için logia yerdim. Ne olursa olsun kafam rahat olurdu. Mistik zoandan ne çıkacağı belli olmaz kutsal at eşek tarzı bir şey çıkabilir iki kurşun sıkarlar oracıkta geberirsin
kardeş kutsal atın yada eşeğin abartılı fiziksel gücün ( yada dayanıklılık yada hız) dışında nasıl değişik güçler verceği belli değil yarı dönüşümü fena iş yapar:gamyon: tipsizlik diyorsan Caribou'dan tipsiz olcağını sanmıyorum yada treboldan:ehe:

Logialar bence haki geldikten sonra da etkisizleşmedi.Mesela Wb yani en güçlü adam Aokiji'yi deldi ama hiçbir işe yaramadı. Kizaru'yu böldü ama Kizaru karşı atağa geçti.Eğer logia kullanımında ustalaşırsan bu şekilde kurtulabilirsin hakili saldırılardan.
Zaten logia türü GL'de tokat makinesi gibi dolaşır.Eğer biraz da akıllıysa kullanıcısı meyve üzerinde çalışarak kendini apayrı seviyelere getirebilir.

Hep mistik zoan tarafından bakıyorsunuz ama olaya şu çıkarsa bu çıkarsa diye o zaman verelim size bi Goro Goro bütün mistik zoanlar diz çöküp tövbe etsin.

Mistik Zoanda olsan boyutun veya görünüşün itibariyle biçimsiz oluyorsun :/
Duman veya Yıldırım ile uçmak süzülmek var iken :/ Anka kuşu formunda dolaşmak istemem :/
Kısaca , element olmak iyidir. Elementi üretebilme yeteneğide kuşkusuz en iyisi.

Zoan dedim en başından beri favori meyve türüm zoan ve türleridir. Logia dan tek sevdiğim meyve Aokijininkidir. Diğerleri bana göre güçlü olabilirler ama hoş değiller. :/

Bu arada Zoan deyip geçmemek gerekir Anka meyvesinin kendine göre iyileştirme gücü var mesela diğer meyvelerinde elbet kendilerine göre sağlam özellikleri olacaktır.
Fakat "şansın yaver giderse". Logia yediğinde ne çıkarsa çıksın kafan rahat oluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık