Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Law ve Ölümsüzlük

• Konbuyu başlatan Roronoa Zoro
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

çok eksantrik bir teori olmuş, okurken acaba nereye bağlayacak derken son cümleyi okudum :D
Beni biliyorsun. Her teorim eksantrik. :D
Teori'nin bir kısmı tutar gibi ama bir kısmı'da tutmaz gibi olumlu bir teori . Ölümsüzlük konusunda hemfikiriz ama meyve olayı biraz karmaşık bi olay sonuçta bu Law yaparmı yapar .
Law çok fena bir karakter. Tayfaya kesinlikle ihanet edecek. Büyük şeyler bekliyorum.
olabilitesi var bir cok kişi son boss teach diye düsünüyor ama teach düstükten sonra wgyle savas var ve wgnin su an ki en büyük savas gücü goroseide iş cıkmazsa akainu yani teachi harcıyabilir e.oda sasırtıp herkezi o yüzdende böyle bir sey olabilir.cok fantastik yaklasmısın olaya yanlız :D

tek sorun e.oda daha makul seyler yapıyor o yüzden olabiletesinden daha cok olmıyacagının daha fazla agır bastıgını söyleyebilirm bence tabi.
Ustam Arishiteru çok geniş düşünmeyi öğretti bana.

Karasakalın meyve aktarma teorisi tutarsa bile,senin teorinin tutma olayı bence çok az.Çünkü Oda her özel meyveye o kadar artı verirken birde eksi veriyor.O ekside böyle kurnazlıklar yapmasını engeliycek bir özelliktir diye düşünüyorum.
Law'ın meyvesi için böyle bir potansiyel var. Bence sorun çıkmaz kendi ruhunu aktarmasında.
karasakalın meyve güçlerini nasıl çaldıgını bilmiyoruz hala. çogunlugun görüşü yami yami no mi sayesinde bunu yaptıgıdır. ama yami yami no mi gücü kullanan birinin yami yami gücünü başka bi bedene aktarabilicegini düşünmüyorum . çok saçma olur o yani
Her meyveyi aktarıyorsa bence kendi meyvesini de aktarabilir. Nihayetinde sadece teori. Will see.

Monkey D. Garp

Evet, güzel olmuş ama BB'nin meyve aktarma gücünün olduğunu bilmiyoruz.

kaynak:
Chapter 676'da olduğu gibi,
Ben Oda'nın bu olayı boşuna göstediğini sanmıyorum, hatta vurgulansın diye kare kare çizilmiş.

Daha çoğu şeyi bilmesekte, bence yukarıdaki bilgilere göre;
BB, şeytan meyvesi sahiplerini öldürüp, yanlarında başka bir (sıradan)meyve ile bekliyor, bir süre sonra öldürdüğü kişinin meyve ruhu, o meyveye geçiyor ve şeytan meyvesi yeniden oluşuyor. Sonra da meyveyi istediği gibi kullanıyor. Yani meyve ruhları çalarak değil, direk meyveyi yiyor.(Garip bedeni sayesinde 2 tane yiyebiliyor.)

Bu teoriyi beğendim. Bende Law'ın kesinlikle tayfaya ihanet edeceğini düşünüyorum. Bu şekilde olabilir güzel teori.

Roronoa Zoro

Bu teoriyi beğendim. Bende Law'ın kesinlikle tayfaya ihanet edeceğini düşünüyorum. Bu şekilde olabilir güzel teori.
Sağol.

Evet, güzel olmuş ama BB'nin meyve aktarma gücünün olduğunu bilmiyoruz.

kaynak:
Chapter 676'da olduğu gibi,
Ben Oda'nın bu olayı boşuna göstediğini sanmıyorum, hatta vurgulansın diye kare kare çizilmiş.

Daha çoğu şeyi bilmesekte, bence yukarıdaki bilgilere göre;
BB, şeytan meyvesi sahiplerini öldürüp, yanlarında başka bir (sıradan)meyve ile bekliyor, bir süre sonra öldürdüğü kişinin meyve ruhu, o meyveye geçiyor ve şeytan meyvesi yeniden oluşuyor. Sonra da meyveyi istediği gibi kullanıyor. Yani meyve ruhları çalarak değil, direk meyveyi yiyor.(Garip bedeni sayesinde 2 tane yiyebiliyor.)
Jinbei yeni dünyayı özetlerken BBear'ın meyve avcılığı yaptığını ve bir sürü meyve yediğini belirtmişti. Yani garip bedenle 2 tane yedi dersek diğerleri ne olacak?
Ayrıca Yukarıda ki olayı baz alırsak BBear meyve ruhunu alıp başka meyveye koyuyor, başka meyveye koyabiliyorsa başka bedenlere de aktarabilir bu ruhu.

Güzel bir teori eline sağlık:good:

Law karasakalın bedenine ruhunu geçirecek ama kendi meyvesini alabilmesi için kendi bedeninin ölmesi lazım.O zaman teoriye göre lawı artık orjinal bedeninde göremeyeceğiz.

Ruh değiştirme olayıda o kadar kolay değil tabii.Öyle olsa law smokerın kalbini alacağına direk ruhunu değiştirirdi.Haki buna mani oluyor.

_Özkan_

Sağol.

Jinbei yeni dünyayı özetlerken BBear'ın meyve avcılığı yaptığını ve bir sürü meyve yediğini belirtmişti. Yani garip bedenle 2 tane yedi dersek diğerleri ne olacak?
Ayrıca Yukarıda ki olayı baz alırsak BBear meyve ruhunu alıp başka meyveye koyuyor, başka meyveye koyabiliyorsa başka bedenlere de aktarabilir bu ruhu.
Bunu nerede dior ben mi hatırlamıyorum.

Roronoa Zoro

Güzel bir teori eline sağlık:good:

Law karasakalın bedenine ruhunu geçirecek ama kendi meyvesini alabilmesi için kendi bedeninin ölmesi lazım.O zaman teoriye göre lawı artık orjinal bedeninde göremeyeceğiz.

Ruh değiştirme olayıda o kadar kolay değil tabii.Öyle olsa law smokerın kalbini alacağına direk ruhunu değiştirirdi.Haki buna mani oluyor.
Sağol Emre. Haki olayı olsa Sanji filanda değişmezdi :D Zaten BBear'da haki yok :D Öldürme şartmı emin değilim bu arada.
Bunu nerede dior ben mi hatırlamıyorum.

Monkey D. Garp

Bir sürü meyve yediğini belirtmemiş. benim dediğimi destekler şekilde şeytan meyvesi kullanıclarını öldürüp yeteneklerini çalıyormuş denmiş. Zaten, çaldığı gücleri dostlarına verdiği ya da kendinin kullandığına dair bir söz geçmedi BB için henüz. Hatta Gura Gura bile kullanmamış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık