Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Law ve Ölümsüzlük

• Konbuyu başlatan Roronoa Zoro
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cedric

Farklı bir teori, farklı bir yaklaşım ama benim düşüncem, Oda yami yami ve gura gura meyvelerini verdiği adamı en sona saklar ve de BB Luffy'nin kişisel sorunu Law'ı bulaştırmaz. Kendi sorununu kendisi çözer. Ha dersen Luffy BB'yi yener o sırada oradan geçen Law da gelir o amaçla kendini ölümsüz yapar orası ayrı ama Luffy'nin gearlar yüzünden sağlık sıkıntısı çekip Law'ın onu ölümsüz yapması o tekniğini kullanması daha mantıklı geliyor tabi Chopper'ın hayali ne boyutta olur orasıda ayrı. :) Şunu da belirteyim teorini gerçekten beğendim. :)

Yanlış hatırlamıyorsam ölümsüzlük için law kendini feda etmesi gerekiyordu. Dof öyle söylemişti sanırım tabi yanlış da hatırlıyor olabilirim. Dof ilk önce meyveyi kardeşine yedirip sonra onun kendini feda etmesini isteyecekti, böylece dof ölümsüz olacaktı, birde dof corozan'ın meyve yediğini bilmiyordu o yüzden corozana yedirecekti diye hatırlıyorum.

Roronoa Zoro

Yanlış hatırlamıyorsam ölümsüzlük için law kendini feda etmesi gerekiyordu. Dof öyle söylemişti sanırım tabi yanlış da hatırlıyor olabilirim. Dof ilk önce meyveyi kardeşine yedirip sonra onun kendini feda etmesini isteyecekti, böylece dof ölümsüz olacaktı, birde dof corozan'ın meyve yediğini bilmiyordu o yüzden corozana yedirecekti diye hatırlıyorum.
Doğru hatırlıyorsun, benim teorim başka :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık