Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Law ve Ölümsüzlük

• Konbuyu başlatan Roronoa Zoro
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her ne kadar imkansız değil gibi görünsede bence en son göreceğimiz şey olur bu serideki.İhtimal vermiyorum,umarım yanılmam :)

Roronoa Zoro

Law'a room'da tanrı demek bence abartı olur. Ölüm Cerrahı güzel bir sıfat.

Teori güzel ama teori üzerinden teori kurmuşsun, çünkü Karasakalın başkalarına güç aktarabilmesi ile ilgili bir şey bilmiyoruz bu bir teori. Eğer o teori doğruysa güzel bir düşünce.
Dediğim gibi bence bu mümkün. Nakamalarının her birinde sağlam 1 meyve gücü olacaktır BBear'ın.
bu teori tutarsa law son boss olur ve bu ihtimali sevdim :good:
Herkesin düşündüğü BBear'ın son boss olması. Ters köşe ustası Oda şaşırtacaktır bizi.
Wtf kardeşim güzel teoriler düşünüyorsun buda inşallah danzou olayına dönmez :D
Kishi'nin oyununa geldim bakma. :D

Bahsi geçen evren Naruto evreni olsa bu teori tutar derim ama OP'ta böyle bişey olmaz bence.
OP evreninde böyle fantastik sonuçların olması zor bir ihtimal
Her ne kadar imkansız değil gibi görünsede bence en son göreceğimiz şey olur bu serideki.İhtimal vermiyorum,umarım yanılmam :)
Olma ihtimali yok bana göre.
Saygı duyarım.

Alex Louis Armstrong

Teori'nin bir kısmı tutar gibi ama bir kısmı'da tutmaz gibi olumlu bir teori . Ölümsüzlük konusunda hemfikiriz ama meyve olayı biraz karmaşık bi olay sonuçta bu Law yaparmı yapar .

olabilitesi var bir cok kişi son boss teach diye düsünüyor ama teach düstükten sonra wgyle savas var ve wgnin su an ki en büyük savas gücü goroseide iş cıkmazsa akainu yani teachi harcıyabilir e.oda sasırtıp herkezi o yüzdende böyle bir sey olabilir.cok fantastik yaklasmısın olaya yanlız :D

tek sorun e.oda daha makul seyler yapıyor o yüzden olabiletesinden daha cok olmıyacagının daha fazla agır bastıgını söyleyebilirm bence tabi.

Karasakalın meyve aktarma teorisi tutarsa bile,senin teorinin tutma olayı bence çok az.Çünkü Oda her özel meyveye o kadar artı verirken birde eksi veriyor.O ekside böyle kurnazlıklar yapmasını engeliycek bir özelliktir diye düşünüyorum.

Karasakal'ın içine giren ruh elindeki meyve güçlerini genç bir bedene aktaracak. Law'da karasakalın içindeki ruhu o genç bedene aktaracak. Her beden değişimi sırasında 2 yaşlı beden çöpe gidecek Law ve nakaması sonsuza dek yaşayacaklar. :D
karasakalın meyve güçlerini nasıl çaldıgını bilmiyoruz hala. çogunlugun görüşü yami yami no mi sayesinde bunu yaptıgıdır. ama yami yami no mi gücü kullanan birinin yami yami gücünü başka bi bedene aktarabilicegini düşünmüyorum . çok saçma olur o yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık